"2014"
Gotham
TMDb: 7.8
43,60 min

Historia e famshme e detektivit James Gordon në Gotham City shumë kohë para mbërritjes së Batmanit…

Status: Ended
Genre: Aksion, Dramë, Krim
Deliha (2014)
HD
IMDb: 4.5
107 min

Historia e Zelihasë së çmendur fillon një ditë kur ajo shkon te një fallxhor me miqtë e saj. Të njëjtën ditë, Xhemali dhe vëllai i tij i pashëm, Xhemili, hapin…

Country:
HD Mafia Millionaires (2014) 2014 5.9
Mafia Millionaires (2014)
Mafia Millionaires (2014)

Mafia Millionaires (2014)

Biografi Dramë Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Mafia Millionaires (2014)
HD
IMDb: 5.9
100 min

Ngritja dhe rënia e një klani të Kamorras në Napoli, treguar përmes syve të një krimineli dhe familjes së tij. Dyzet vite të jetës së një njeriu, dyzet vite nga…

Country:
HD Dumb and Dumber To (2014) 2014 5.6
Dumb and Dumber To (2014)
Dumb and Dumber To (2014)

Dumb and Dumber To (2014)

Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Dumb and Dumber To (2014)
HD
IMDb: 5.6
109 min

Pas 20 vitesh nga aventura e tyre e parë, Loid dhe Herri nisen në një udhëtim për të gjetur vajzën e sapo zbuluar të Herrit, e cila u dha për…

Country:
Genre: Komedi
HD The Last: Naruto the Movie (2014) 2014 7.6
The Last: Naruto the Movie (2014)
The Last: Naruto the Movie (2014)

The Last: Naruto the Movie (2014)

Aksion Animuar Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Last: Naruto the Movie (2014)
HD
IMDb: 7.6
112 min

Dy vjet pas Luftës së katërt Botërore Shinobi, fati i njerëzimit vendoset në duart e Narutos kur hëna kërcënon një kurs përplasjeje me Tokën.

Country:
HD RoboCop (2014) 2014 6.1
RoboCop (2014)
RoboCop (2014)

RoboCop (2014)

Aksion Krim Sci-fi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
RoboCop (2014)
HD
IMDb: 6.1
117 min

Është viti 2028 në Detroit. Aleks Mërfi, një bashkëshort, baba dhe një polic i mirë, pëson një aksident ku dëmtohet shumë rëndë. OmniCorp, një korporatë  shumëkombëshe sheh shansin për të…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Sci-fi
HD The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) 2014 7.4
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

Aksion Aventurë Fantazi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)
HD
IMDb: 7.4
144 min

Vetëm sekonda pas ngjarjeve tek “Rrënimi”, Bilbo dhe grupi vazhdojnë të ngjiten në një mal thesari që ishte ruajtur prej shumë kohësh. Por me Gandalfin e Thinjur, i cili po…

Country: ,
HD Swelter (2014) 2014 4.5
Swelter (2014)
Swelter (2014)

Swelter (2014)

Aksion Dramë Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Swelter (2014)
HD
IMDb: 4.5
96 min

Në stilin e një drame brutale “Reservoir Dogs”, në stilin e një thrilleri të krimit modern “A History of Violence”, dhe klasikut perëndimor “Higj Plains Drifter”, filmi “Swelter” tregon për një histori…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Monuments Men (2014) 2014 6.1
The Monuments Men (2014)
The Monuments Men (2014)

The Monuments Men (2014)

Dramë Histori Luftë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Monuments Men (2014)
HD
IMDb: 6.1
118 min

Një grup togerësh nga Lufta e Dytë Botërore kanë për detyrë të shpëtojnë kryeveprat e artit nga hajdutë nazistë dhe t’i kthejnë ato tek pronarët e tyre.

Country: ,
HD Naruto Shippuden: Sunny Side Battle! (2014) 2014 6.6
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle! (2014)
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle! (2014)

Naruto Shippuden: Sunny Side Battle! (2014)

Aksion Animuar Aventurë Short  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle! (2014)
HD
IMDb: 6.6
11 min

Itachi përgatit mëngjesin për Sasuken, në shtëpinë e tyre të vjetër.

Country:
HD Ninja Apocalypse (2014) 2014 3.2
Ninja Apocalypse (2014)
Ninja Apocalypse (2014)

Ninja Apocalypse (2014)

Aksion Fantazi Horror  2014 Shiko tani
Vlersimi: 3.2
Ninja Apocalypse (2014)
HD
IMDb: 3.2
84 min

I përshtatur për vrasjen e Mjeshtrit të Madh, disa ninxha nga Klani i Humbur duhet të luftojnë sipas mënyrës së tyre në një bunker bërthamor nëntokësor, të mbushur me hordhitë…

Country:
HD Northmen: A Viking Saga (2014) 2014 5.4
Northmen: A Viking Saga (2014)
Northmen: A Viking Saga (2014)

Northmen: A Viking Saga (2014)

Aksion Dramë Histori  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Northmen: A Viking Saga (2014)
HD
IMDb: 5.4
97 min

Një grup Vikingësh kalojnë kufijtë e armikut dhe një garë paniku fillon. Humbësit do të paguajnë me jetën e tyre.

HD As Above, So Below (2014) 2014 6.2
As Above, So Below (2014)
As Above, So Below (2014)

As Above, So Below (2014)

Horror Mister Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
As Above, So Below (2014)
HD
IMDb: 6.2
93 min

Kur një ekip eksploruesish guxon të hyjë në katakombet që shtrihen nën rrugët e Parisit, ata zbulojnë sekretin e errët që fshihet në këtë qytet të vdekurish…

Country:
HD Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014) 2014 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)
Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)

Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)

Aksion Horror Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)
HD
IMDb: 6.9
100 min

Nëse dita më e keqe e jetës tuaj do të përbëhej nga një vrasje aksidentale e të dashurës tuaj me një sëpatë, me një rrethore prej zinxhiri rreth krahut tuaj,…

Country: , , ,
HD Cesar Chavez (2014) 2014 6.4
Cesar Chavez (2014)
Cesar Chavez (2014)

Cesar Chavez (2014)

Biografi Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Cesar Chavez (2014)
HD
IMDb: 6.4
102 min

Biografi e veprimtarit për të drejtat civile dhe organizatorit të punës Cezar Çavez.

HD The Possession of Michael King (2014) 2014 5.7
The Possession of Michael King (2014)
The Possession of Michael King (2014)

The Possession of Michael King (2014)

Horror  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Possession of Michael King (2014)
HD
IMDb: 5.7
83 min

Majkëll King, një njeri që nuk besonte as në Zot dhe as në djall, i shtyrë nga vdekja e papritur e gruas së tij, vendos të bëj një dokumentar për…

Country:
Genre: Horror
HD Vampire Academy (2014) 2014 5.5
Vampire Academy (2014)
Vampire Academy (2014)

Vampire Academy (2014)

Aksion Dramë Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Vampire Academy (2014)
HD
IMDb: 5.5
104 min

Roza Hathaway është një Dhampir, gjysëm njeri-gjysëm vampir, gardiane e një Moroi, vampirë të vdekshëm e paqësore që jetojnë të fshehur në botën tonë. Detyra e saj është të mbrojë…

Country: ,
HD Bad Ass 2: Bad Asses (2014) 2014 5.6
Bad Ass 2: Bad Asses (2014)
Bad Ass 2: Bad Asses (2014)

Bad Ass 2: Bad Asses (2014)

Aksion Dramë Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Bad Ass 2: Bad Asses (2014)
HD
IMDb: 5.6
91 min

Frank Vega bashkohet me mikun e tij Bernie Papës për t’u kthyer rrugëve të vjetra për të pastruar krimet të cilat po ndodhin në Los Anxhelos.

Country:
HD Jarhead 2: Field of Fire (2014) 2014 5.5
Jarhead 2: Field of Fire (2014)
Jarhead 2: Field of Fire (2014)

Jarhead 2: Field of Fire (2014)

Aksion Dramë Luftë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Jarhead 2: Field of Fire (2014)
HD
IMDb: 5.5
103 min

I frikësuar nga betejat dhe i zhgënjyer nga lufta, oficeri Kris Merimete vihet në krye të një njësie, misioni tjetër i së cilës është të ri-furnizojë një kamp ushtarak të…

Country:
HD War Story (2014) 2014 4.0
War Story (2014)
War Story (2014)

War Story (2014)

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
War Story (2014)
HD
IMDb: 4.0
90 min

Një fotografe lufte, e cila së fundmi ka përjetuar një burgim brutal në Libi, vendoset në Siçili për t’i bërë ballë përvojës së saj të hidhur, jo shumë larg nga…

Country:
Genre: Dramë