"2020"
Monster Hunter
HD
IMDb: 5.3
N/A

Kur nënkoloneli Artemis dhe ushtarët e saj besnikë transportohen në një botë të re, ata përfshihen në një betejë të dëshpëruar për mbijetesë kundër disa përbindeshave të lig me fuqi…

Country: , , ,
Vanguard
HD
IMDb: 4.6
108 min

Vanguard kompania e fshehtë e sigurisë, është shpresa e vetme e mbijetesës për një llogaritar pasi ai bëhet shënjestër e organizatës së mercenarëve më vdekjeprurës në botë…

Country:
Genre: Aksion, Aventurë
HD Sniper 2020 7.6
Sniper
Sniper

Sniper

Aksion Luftë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Sniper
HD
IMDb: 7.6
85 min

Një skuadër sigurimi vendoset në një mision shoqërimi ndihmash në një zonë të rrezikshme e cila kontrollohet nga banditë. Ata duhet të ndalojnë edhe transportimin e disa armëve të rrezikshme…

Country:
Genre: Aksion, Luftë
HD Magic Arch 2020 5.3
Magic Arch
Magic Arch

Magic Arch

Animuar Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Magic Arch
HD
IMDb: 5.3
82 min

Një delfin i vogël me një imagjinatë të fortë, shpëton qytetin e peshqve” nga kërcënimi i ngjalave Morejs dhe arrin të bashkohet me babanë e tij pas zbulimit të harkut…

Country: , ,
Genre: Animuar, Familjar
HD Psy 3: W imie zasad 2020 6.3
Psy 3: W imie zasad
Psy 3: W imie zasad

Psy 3: W imie zasad

Action Crime  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Psy 3: W imie zasad
HD
IMDb: 6.3
126 min

Franz Maurer lirohet pas 25 viteve në burg, dhe zbulon që shteti i tij, Polanda ka ndryshuar totalisht…

Country:
Genre: Action, Crime
HD Penguin Bloom 2020 6.2
Penguin Bloom
Penguin Bloom

Penguin Bloom

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Penguin Bloom
HD
IMDb: 6.2
95 min

Pasi gjejnë një laraskë të plagosur, një familje e lumtur e merr atë në shtëpi dhe kujdesen për të, por kjo gjë do sjellë një ndryshim të madh për ta…

Country: ,
Genre: Dramë
HD Baba Yaga: Terror of the Dark Forest 2020 4.7
Baba Yaga: Terror of the Dark Forest
Baba Yaga: Terror of the Dark Forest

Baba Yaga: Terror of the Dark Forest

Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Baba Yaga: Terror of the Dark Forest
HD
IMDb: 4.7
97 min

Një djalosh dhe shokët e tij duhet të shpëtojnë motrën e tij të vogël nga një shtrigë e ligë e cila ha foshnja…

Country:
Genre: Horror
HD Bloody Hell 2020 6.5
Bloody Hell
Bloody Hell

Bloody Hell

Aksion Horror Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Bloody Hell
HD
IMDb: 6.5
93 min

Një njeri në arrati, mbahet rob në një bodrum misterioz, ai duhet të gjejë një mënyrë për të shpëtuar nga një familje e çmendur dhe e ç’thurur…

Country: ,
Genre: Aksion, Horror, Mister
HD High Ground 2020 5.8
High Ground
High Ground

High Ground

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
High Ground
HD
IMDb: 5.8
104 min

Në një cep të largët të një vendi të egër, luhet një luftë e përgjakshme. Travis është një gjahtar kriminelësh me një shpresë të fundit të shpengimit. Djumbatj është një…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Echo Boomers 2020 6.1
Echo Boomers
Echo Boomers

Echo Boomers

Aksion Dramë Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Echo Boomers
HD
IMDb: 6.1
94 min

5 të diplomuar në kolegj mendojnë se mënyra më e mirë për të ndryshuar ekonominë e padrejtë dhe për të jetuar jetën që kanë dashur gjithmonë është të vjedhin nga…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Run Hide Fight 2020 7.7
Run Hide Fight
Run Hide Fight

Run Hide Fight

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Run Hide Fight
HD
IMDb: 7.7
109 min

17-vjeçarja Zoe Hull përdor zgjuarsinë dhe aftësitë e saj për të mbrojtur veten dhe shokët e saj të klasës, nga disa pengmarrës të pamëshirshëm…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Don’t Tell a Soul 2020 5.9
Don’t Tell a Soul
Don’t Tell a Soul

Don’t Tell a Soul

Crime Dramë Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Don’t Tell a Soul
HD
IMDb: 5.9
N/A

Pasi vjedhin një zonjë të moshuar, dy vëllezër ndiqen nga një roje i cili përfundon në një gropë të errët diku në pyll.

Country:
HD News of the World 2020 7.0
News of the World
News of the World

News of the World

Aksion Aventurë Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
News of the World
HD
IMDb: 7.0
118 min

Një Teksan i cili udhëton nëpër Perëndimin e egër duke sjellë lajmet e botës te banorët e qytetit, pranon të ndihmojë në shpëtimin e një vajze të re që ishte…

Country:
HD Black Bear 2020 6.6
Black Bear
Black Bear

Black Bear

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Black Bear
HD
IMDb: 6.6
104 min

Në një shtëpi pushimi larg, në Malet Adirondack, një çift pret dhe argëton një mysafir nga jashtë qytetit duke kërkuar frymëzim në filmin e saj. Grupi bie shpejt në një…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
Siberia
HD
IMDb: 5.3
92 min

Klint është një njeri pothuajse i vdekur që jeton i vetëm në një tundër të ngrirë. Sidoqoftë, ky izolim nuk mund të sjellë as evazion, as paqe. Një natë, ai…

HD Pieces of a Woman 2020 7.1
Pieces of a Woman
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Pieces of a Woman
HD
IMDb: 7.1
126 min

Pasi lindja në shtëpi e një zonjë të re, përfundon në një tragjedi të pabesueshme, ajo fillon një odise zie, e cila përfundon me prishjen e marrëdhënies së saj me…

Country: , ,
Genre: Dramë
HD Death to 2020 2020 6.9
Death to 2020
Death to 2020

Death to 2020

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Death to 2020
HD
IMDb: 6.9
N/A

Një vështrim mbi vitin 2020, si viti më i keq i të gjitha kohërave…

Country:
Genre: Komedi
HD Shadow in the Cloud 2020 4.7
Shadow in the Cloud
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

Aksion Horror Luftë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Shadow in the Cloud
HD
IMDb: 4.7
83 min

Teksa udhëtonte me një avjon luftarak, një pilote e luftës së dytë botërore, mbart me vete disa dokumente sekrete, rrugës ajo do përballet me disa armiq tepër të rrëzikshëm…

Country: ,
Genre: Aksion, Horror, Luftë