"2021"
HD L’ultimo paradiso 2021 5.5
L’ultimo paradiso
L’ultimo paradiso

L’ultimo paradiso

Dramë Romancë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
L’ultimo paradiso
HD
IMDb: 5.5
107 min

Gjatë viteve 1950 në “Itali”, një frymë e lirë dhe entuziaste ëndërron dashurinë, drejtësinë dhe një jetë më të mirë, derisa një marrëdhënie e ndaluar të kërcënojë të gjitha ëndrrat…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Wrong Turn 2021 5.5
Wrong Turn
Wrong Turn

Wrong Turn

Horror Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Wrong Turn
HD
IMDb: 5.5
149 min

Një grup shokësh, nisin ngjitjen e shtegut  Apalakian, ku do përballen me Themeluesit, një komunitet njerëzish që kanë jetuar në male, për shekuj me rradhë…

Country:
Genre: Horror, Thriller
HD Bliss 2021 5.2
Bliss
Bliss

Bliss

Dramë Romancë Sci-fi  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Bliss
HD
IMDb: 5.2
N/A

Një histori dashurie e Gregut, i cili pasi u divorcua së fundmi dhe u pushua nga puna, takon Isabelen misterioze, një grua që jeton rrugëve dhe mendon se bota është…

Country:
HD Space Sweepers 2021 6.7
Space Sweepers
Space Sweepers

Space Sweepers

Aksion Aventurë Dramë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Space Sweepers
HD
IMDb: 6.7
136 min

Të vendosur në vitin 2092 ekuipazhi i një anije kozmike që pastronte mbetje hapësinore gjen një vajzë të vogël që kërkohet nga qeveria dhe nga terroristët…

Country:
WandaVision 2021
WandaVision
WandaVision

WandaVision

Aksion Aventurë Komedi  2021 Shiko tani
Vlersimi:
WandaVision
TMDb: 7.6
29,36 min

Wanda dhe Visioni, dy qenie super të fuqishme që jetojnë jetë të idealizuara periferike, fillojnë të dyshojnë se gjithçka nuk është ashtu siç duket.

Status: Returning Series
HD Born a Champion 2021 6.9
Born a Champion
Born a Champion

Born a Champion

Action Drama  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Born a Champion
HD
IMDb: 6.9
112 min

Pas një ndeshjeje të jiu-jitsu të lyer me gjak në Dubai, legjenda e luftimeve Mickey Kelley mundet nga Blaine. Por vite më vonë, një video në internet dëshmon se Blaine…

Country:
Genre: Action, Drama
HD The Dig 2021 7.2
The Dig
The Dig

The Dig

Biografi Dramë Histori  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Dig
HD
IMDb: 7.2
112 min

Teksa afrohet Lufta e Dytë Botërore, një e ve e pasur punëson një arkeolog amator për të gërmuar tumat në pasurinë e saj. Kur ata bëjnë një zbulim historik, jehonat…

Country:
HD Finding ‘Ohana 2021 6.2
Finding ‘Ohana
Finding ‘Ohana

Finding ‘Ohana

Aksion Aventurë Komedi  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Finding ‘Ohana
HD
IMDb: 6.2
123 min

Jeta e dy vëllezërve nga Bruklin do të marrë një kthesë emocionuese pasi një libër i vjetër u tregon atyre për një thesar i cili ndodhet diku larg, kështu ata…

Country:
HD Palmer 2021 7.3
Palmer
Palmer

Palmer

Dramë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Palmer
HD
IMDb: 7.3
110 min

Pasi del nga burgu, Edi mundohet të nisë një jetë të re dhe formon miqësi me një djalosh të vogël i cili ka një familje problematike…

Country:
Genre: Dramë
Fate: The Winx Saga 2021
Fate: The Winx Saga
Fate: The Winx Saga

Fate: The Winx Saga

Aksion Aventurë Dramë  2021 Shiko tani
Vlersimi:
Fate: The Winx Saga
TMDb: 7.1
47,53 min

Një përshtatje e Winx Club të vitit (2004). Ndiqni Bloom’in ndërsa ajo përshtatet me jetën në Botën tjetër, ku i duhet të mësojë të kontrollojë fuqitë e saj magjike që…

Status: Returning Series
HD The White Tiger 2021 7.2
The White Tiger
The White Tiger

The White Tiger

Drama  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The White Tiger
HD
IMDb: 7.2
125 min

Një shofer i zakonshëm Indian përdor dinakërinë e tij për të arritur në majë…

Country: ,
Genre: Drama
HD Stuck Apart 2021 6.1
Stuck Apart
Stuck Apart

Stuck Apart

Comedy Drama  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Stuck Apart
HD
IMDb: 6.1
96 min

Azizi, nuk është i lumtur me punën dhe jetën e tij private e cila eshte rrënuar nga motra e tij që jeton prej disa kohësh me familjen e saj në…

Country:
Genre: Comedy, Drama
HD Batman: Soul of the Dragon 2021 5.9
Batman: Soul of the Dragon
Batman: Soul of the Dragon

Batman: Soul of the Dragon

Aksion Animuar Aventurë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Batman: Soul of the Dragon
HD
IMDb: 5.9
83 min

Bruce Wayne përballet me një kërcënim vdekjeprurës nga e kaluara e tij, me ndihmën e tre ish-shokëve të klasës: artistëve ushtarakë me famë botërore Richard Dragon, Ben Turner dhe Lady…

Country:
HD Redemption Day 2021 5.5
Redemption Day
Redemption Day

Redemption Day

Aksion Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Redemption Day
HD
IMDb: 5.5
99 min

Pasi dashuria e jetës së tij rrëmbehet nga terroristët dhe kërkohet një shpërblim për të, një hero i luftës Brad Paxton garon me kohën për t’a shpëtuar atë në një…

Country: ,
Genre: Aksion, Thriller
HD Outside the Wire 2021 5.3
Outside the Wire
Outside the Wire

Outside the Wire

Aksion Aventurë Luftë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Outside the Wire
HD
IMDb: 5.3
114 min

Pasi shteti me fuqi botërore SH.B.A cënohet të sulmohet nga disa rraketa nukleare, një pilot droni dërgohet në luftë ku atje bëhet ortak me një njeri rrobot, sëbashku ata do…

Country: ,
Lupin 2021
Lupin
Lupin

Lupin

Aksion Dramë Krim  2021 Shiko tani
Vlersimi:
Lupin
TMDb: 8.1
48 min

I frymëzuar nga aventurat e Arsene Lupine, hajduti fisnik Assane Diop vendos të hakmerret për babanë e tij për një padrejtësi të shkaktuar nga një familje e pasur…

Status: Returning Series
Genre: Aksion, Dramë, Krim
Së shpejti The Marksman 2021 N/A
The Marksman
The Marksman

The Marksman

Aksion Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: N/A
The Marksman
Së shpejti
IMDb: N/A
N/A

Një fermer në kufirin e Arizonës bëhet mbrojtësi i një djaloshi të vogël meksikan i cili po ndiqet nga policia Amerikane pasi i vranë mamanë.

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON! 2021
FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON!
FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON!

FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON!

Aksion  2021 Shiko tani
Vlersimi:
FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON!
HD
IMDb: N/A
22:30

NDESHJA MBAROI! FITORE PER FLORIAN MARKUN…

Genre: Aksion