Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 5
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 5

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 4
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 4

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 3
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 3

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 2
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 2

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 1
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 1

  Shiko tani
Vlersimi:

L’onore e il rispetto

Familje të pasura, mafia dhe ligji, të gjithë kundra njëri tjetrit, duke luftuar për nder dhe rrespekt.

Vlersimi: 7.3

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 Comments

JUrg

at 10:41 am

Jeni Shum te mir si faqe ju lutem sezonin e 2 🙂

alkeo

at 10:34 am

Kur del sezoni i dyte, jam shume kurioz.Ju lurem sa me shpejt. Faleminderit.

Omer Beqiri

at 2:37 pm

Kur do dali episoda 5!???????

🦅

at 9:57 pm

Do perktheni me o vlla na thoni

🐆

at 12:51 pm

kshu si keni filluar me u kap me cdo lloj robi qe shkruan do ecni si faqe

at 1:01 am

Ju lutemi postoni episodet e tjera!

🐆

at 6:58 am

jeni faqe e lodhur

  Mistreci Filma

  at 8:40 am

  S’do perkthejme mo episode te ktij seriali, nuk ja vlen te lodhemi per persona si puna jote.

bonie

at 4:39 pm

ore gjum flini,kemi kaq muaj duke prit filmin ju vazhdoni akoma perkthimin e narutos

????

at 2:15 pm

kaluan 2 muaj qe nga episodi 1

STELA

at 8:00 pm

Pershendetje! ju lutem sillini te gjithe sezonet te perkthyera me titra ne shqip.

El D

at 2:19 pm

Keni 1 muaj per ep 4

????

at 1:49 pm

faqe vl 1 muaj 1 seri

Duda

at 9:08 pm

Ngele te 3 ????????????????????

Doni

at 12:03 am

Po varja perkthimit po postojini episodet

gezim

at 7:49 pm

superrrr

good person

at 11:55 am

jam shikues i rregullt i faqes tuaj,vazhdoni te postoni episodet e tjera.

Hasan

at 3:24 pm

4?

juli

at 4:56 pm

kur del seria tjeter

Crazyelite

at 9:52 pm

Kur do dali episodi 4

Sam45

at 10:21 pm

I hidhni episidet pa perkrhim ato qe gjeni edhe mund ti perktheni me vone te pakten kush di italisht mund ti shikoje

Iljan zguro

at 1:16 pm

Kur del treshi . Kte film vlla e ka dhen me par top chanel mundoji mos i gjeni serite e gstshe

sokol

at 1:15 pm

ju lutem vazhoni komplet serialin

Montana

at 6:27 pm

Brravoooo

Montana

at 7:04 pm

Po nxirre dreqi ta haj se keni 2 jav vl na keni heq trurin faqe shtirur

  Mistreci Filma

  at 7:10 pm

  Po bejme te pamunduren, ky serial nuk ka titra fare, ndaj perkthimi i ketij seriali eshte pothuajse i pamundur, te perkthesh duke degjuar vetem audion merr t’pakten 1 ose 2 jave per c’do episod, Ki pak durim…

B B

at 3:45 pm

Episodi 2??

Gëtja

at 1:06 pm

Kur do dalii episodi 2?

Gëtja

at 1:06 pm

Kur do dalii episodi 2?

xhimi

at 8:16 pm

pse nuk del seria 2

davida gjoka

at 4:16 pm

ok

john

at 8:43 pm

po nxirrini pak me shpejt se na vdiqet

Era

at 2:45 am

Kur do dali episodi 2 se mezi po e presim❤️

Montana

at 8:56 pm

Serin 2 bro mezi e pres

Igli

at 7:22 pm

Jeni me te miret

Kadri

at 6:31 pm

Kur mud te shikohet filmi