Episodet postohen se shpejti...

Naruto

Naruto Uzumaki, një adoleshent, ninxha i ri i cili lufton fort teksa është në kërkim të njohurive dhe ëndërron të bëhet një Hokage, pasi janë udhëheqësit e fshatit dhe njihen si ninxhat më të fortë.

Vlersimi: 8.3

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 Comments

adadada

at 2:02 am

Ku jane episodet ?

Gimi

at 7:04 pm

Bukur

P4nda

at 8:46 pm

Nuk me hapen asni ep

azem

at 9:27 pm

mir ju po dhe asenshu

viand

at 9:55 am

pse dreqin i keni hequr si ju dhe @asenshu pjeset e natrutos

Osmanaj

at 8:40 pm

Hello

Vk o zmr

at 10:40 pm

E kuptoj pse e keni fshi naruton por nuk i shikoj serialet e tjera pa e mbaru naruton😉

Vk o zmr

at 10:26 pm

Sa palidhje jeni
Jepni lajmerime pse ska episode te narutos

Sam

at 9:29 pm

Pse nuk del asnje ep ?

Michael J Nesbit

at 11:41 am

Si ti shikojm episodet se nuk shfaqen plzz help

Lary

at 10:39 am

❤️

Floory

at 9:09 pm

Naruto

ALMIR

at 12:16 pm

Pse sdalin episodet

Boss

at 10:23 am

Jeni me te miret

flavio

at 9:09 pm

Jeni te shkelqyer

Flori

at 4:11 pm

You know..

Leo

at 8:25 pm

Flori

at 11:16 am

Better

Madara uchiha

at 3:00 am

Pse nuk i hidhni Episodet ?

Emir

at 8:56 pm

Narutoo

David

at 10:33 pm

Pse sdalin ep

Naruto Uzumaki

at 10:57 pm

Kur dalin episodet ?

Dervish Berisha

at 3:54 pm

shum mir

Dervish Berisha

at 3:52 pm

????????

Shpetim Osmanaj

at 8:39 pm

Helloo

WeebKakashi

at 3:28 pm

Spo dalin episodet

WeebKakashi

at 11:55 am

good

Naruto Uzumaki

at 3:58 pm

Naruto is the best!!

Milena

at 9:35 pm

Pse nuk dalin episodet?

marsi

at 8:52 pm

good

lucifer

at 10:16 am

xc

The real don

at 11:26 pm

Banger

Diti

at 8:31 pm

I love Naruto

Rigert

at 2:02 pm

????

ledion noka

at 8:29 am

sasuke

Encio duka

at 12:39 pm

I liked????????????

shaqir

at 7:25 pm

narutoo