The Clone

Pasi i vdes i biri, shkenctari më i mirë në botë nuk e arrin ta pranojë humbjen e tij dhe vendos ta klonojë atë, i bukur dhe simpatik si vëllai i tij kloni i ri dashurohet me një vajzë Morokene (Zhaden) e cila jeton në një familje shumë të ashpër të cilët do mundohen me cdo kusht ti ndajnë ata nga njëri tjetri.

Vlersimi: 8.4

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 Comments

Juela

at 9:44 pm

Kur do hidhen serite?

bogo

at 3:35 pm

S’gjinden epizodet e ksaj serie ska ku ti marri

mmm

at 2:33 am

Pershendetje.
Pse nuk shfaqet seriali !

bjkbjk

at 10:52 am

its ok

Fada

at 5:43 pm

Pëtshënfetje a ka mundësi ga postoni serialin kloni.

Zeqa

at 8:24 pm

Ueue

Samuele

at 10:35 pm

Shum serial i bukur

Samuele

at 10:33 pm

Oii sa serial i bukur Pse nuk e jepni ju lutem

kleona

at 9:31 pm

good

MERITA

at 10:04 pm

ΟΚ

tka

at 7:41 pm

kur ja fillojn