Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 13
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 13

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 12
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 12

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 11
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 11

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 10
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 10

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 9
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 9

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 8
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 8

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 7
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 7

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 6
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 6

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 5
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 5

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 4
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 4

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 3
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 3

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 2
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 2

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 1
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 1

  Shiko tani
Vlersimi:

The Punisher

Pasi i vrasin familjen e tij, veterani Frank kastle bëhet vigjilent i njohur si “Ndëshkuesi”, me një qëllim të vetëm në mendje: të hakmirret ndaj atyre.

Vlersimi: 8.5

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 Comments

ITALY

at 5:39 pm

HAHAHAHHA OOO JU LUMTE VEQ VAZHDONI ME DESHTIME PO SI KA MUNDESI TE PERKTHENI SERIAL TE RI PA E PERFUNDUAR PARAPRAKISHT SOPRANOS APO WOLKIG DEAD , E SIDOMOS KETE QE E KEMI SHIKUAR I MADH E I VOGEL ,, DESHTAKA JENIIIIII

Hektori

at 10:30 am

Edhe mini-show eshte ide e mire seriale qe kane pak epizoda … por sa me shume seriale te jeni aktive me seriale sa me shume sidomos Unike te promovuara nga Mistreci qe do te thote jo seriale qe i kemi shiku diku tjeter etj … Explore more wide … & work hard

MAESTRO

at 10:20 am

Knight Rider … Bravooo bre dost tregoju se kta po duket se sjon ka dijne cka po bejne nganjehere , po si perkthehet ky serial ku gjindet ne cdo faqe , e ti lene anash kur ka mbetur edhe shume pak per ta perfunduar ” THE SOPRANOS ” …. serial qe e kane vetem MISTRECI , poashtu FEAR THE WOLKING DEAD , edhe kete duhet ta perfundojne , se edhe kete e ka te promovuar vetem MISTRECI , une sinqerisht nuk e di pse humbin kohe me seriale qe i kane pare te gjithe e sidomos seriale qe gjinden ne te gjitha faqet !!! KA shume lloje te serialeve qe mund ti perktheni qe nuk i ka askush por ju lutem kur e filloni ndonje perktheni dhe rrini gati pak e jo te filloni te na fusni ne te pastaj te na neglizhoni e po duhet me hy mi shiku anglisht pastaj !!! PSH : OUTLANDER , THE EXPANSE , THE PURGE , RIVERDALE , THE SPANISH PRINCES , 3% , etj etj keta jane disa nga me te shikuarit ne te gjithe boten ne 2 vitet e fundit sidomos keta 2 te paret jane me shikushmeri rekorde + extrem cmime te fituara dhe me vlersime shumee te larta nga te gjitha faqet qe bejne matjen dhe analistet e kritiket e filmave i kane cilsiuar te jashtakonshem ….. psh ky OUTLANDER perfshin 7-8 zhanre ne nje seriale nuk ka cka duhet me shumee te jep shumee emocion adrenaline kenaqesi etj etj …. poashtu filmat nuk eshte e nevojshme te jene filma te vitit te fundit e te jene palidhje me mire filma te vjeter psh golden age of movies 1980-1990 etj sa me shume filma te vjeter me te mire shumee jane besoni !! beni zhgjedhjet e duhura dhe neve fansave na keni mbrapa duke u shtuar cdo dite masivisht … kur ju jeni cilsor normal qe shikushmeri do te keni rekorde , por besoni dhe keni parasysh keto sygjerime apo (keshilla) sepse jam nje njeri qe kame shumeee shumeee njohuri ne skenen Kinematografike !!! poashtu edhe masterin e shkolles se arteve e kam te kryer ne Austri … anyway keep working hard Mistreci ….

Knight Rider

at 8:17 am

Mistreci,ju lutem mos beni gabimin e faqeve te tjera.Kete serial e kane disa faqe dhe eshte mundim per ju.Shikoni te perktheni seriale qe nuk jane ne faqe te tjera.Shikoni per nje serial qe quhet “The Man In The High Castle” qe behet fjale per nje realitet tjeter ku luften e dyte boterore e fitoi Gjermania Naziste dhe Japonia dhe SHBA eshte e pushtuar nga keto te dyja.Merreni parasysh kete serial pasi eshte interesant dhe ju lutem mos harxhoni kohe me seriale qe gjenden ne faqe te tjera pasi eshte mundim per ju dhe i kemi pare.Seriali ka 4 sezone dhe 40 episode te gjith sezonet bashke,besoj se nuk eshte mund per ju pasi te faqja ka edhe seriale me mbi 100 episode dhe Naruto qe ka 500 episode.Merreni parasysh ju lutem.