Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 3
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 3

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 2
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 2

  Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
Sezoni 1 - Episodi 1
Breaking Bad

Sezoni 1Episodi 1

  Shiko tani
Vlersimi:

Vincenzo

Vincenzo Cassano është një avokat italian dhe përfaqësues i Mafias që kthehet në Kore për shkak të një konflikti brenda organizatës së tij. Ai njihet me avokatin sy mprehtë,të quajtur Cha-Young, dhe të dy bashkojnë forcat për të rrëzuar keqbërësit që nuk mund të dënohen nga ligji.

Vlersimi: 8.5

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 Comments

Sofia

at 10:49 am

Super film vetm vazhdoni.Ep te reja kur i keni???

Anna's lovers😍

at 10:47 am

Jeni të papare vazhdoni keshtu.Ju lutem kur do te jene do te reja pasi i kam parë te treja ep qe ju keni derguar

Anial

at 11:05 am

Mesi po pres ep e tjera eshte nje nga serialet qe e adhuroj.Faleminderit Mistreci i cili na mundesove keto filma dhe seriale te cilat jane shuem te bukura.