"Simon Abkarian"
HD Persepolis 2007 8.0
Persepolis
Persepolis

Persepolis

Animuar Dramë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Persepolis
HD
IMDb: 8.0
96 min

Një vajzë iraniane e pjekur para moshës së saj dhe që nuk ka frikë të shprehet rritet gjatë Revolucionit Islamik.

Country: ,
Genre: Animuar, Dramë
HD Scribe (2016) 2016 6.2
Scribe (2016)
Scribe (2016)

Scribe (2016)

Aksion Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Scribe (2016)
HD
IMDb: 6.2
91 min

Duvali punësohet në një organizatë misterioze, për të hedhur në letër biseda të përgjuara telefonike. Ai e pranon pa dyshime punën, por shumë shpejt kupton që është futur në një…

Country: ,
HD Someone, Somewhere (2019) 2019 6.6
Someone, Somewhere (2019)
Someone, Somewhere (2019)

Someone, Somewhere (2019)

Dramë Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Someone, Somewhere (2019)
HD
IMDb: 6.6
110 min

Rémy, një parisien i ri me një punë të pakualifikuar. Mélanie, një pariziane e re që punon në kërkime shkencore. Dy njerëz të rënduar psikologjikisht që jetojnë afër por nuk…

Country: ,
HD The Sonata (2018) 2018 5.1
The Sonata (2018)
The Sonata (2018)

The Sonata (2018)

Horror Mister Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Sonata (2018)
HD
IMDb: 5.1
90 min

Një violiniste e re heton mbi të shkuarën e babait të saj duke zbuluar forca të errëta që shtrihen përtej imagjinatës së saj.

Country: , , ,
HD Secrets Of State (2008) 2008 6.4
Secrets Of State (2008)
Secrets Of State (2008)

Secrets Of State (2008)

Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Secrets Of State (2008)
HD
IMDb: 6.4
100 min

Lufta sekrete mes agjentëve të Francës kundër grupeve terroriste përfshin Dianën, një studente e rekrutuar nga shërbimet sekrete dhe Pierin, një i ri i trazuar i cili mendon se terrorizmi…

Country:
Genre: Thriller
Overdrive (2017)
HD
IMDb: 5.4
93 min

Një kriminel famëkeq detyron dy hajdutët më legjendarë të makinave të bëjnë një vjedhje tepër të rrezikshme për të fituar lirinë e tyre. Së bashku me dy vajzat, ekipi ka…

Country: , ,
Colt 45 (2014)
HD
IMDb: 5.8
85 min

Vinsenti një djalë 22-vjeçar, është instruktor qitjeje dhe rregullues armësh brenda policisë kombëtare. Pavarësisht nga talenti i tij, ai refuzon të përfshihet në brigadë. Një ditë gjatë një stërvitje, ai…

Country: ,