"Simon Callow"
HD Blue Iguana (2018) 2018 5.5
Blue Iguana (2018)
Blue Iguana (2018)

Blue Iguana (2018)

Aksion Komedi Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Blue Iguana (2018)
HD
IMDb: 5.5
100 min

Dy ish-të burgosur, Edi dhe Poli, janë në liri me kusht dhe punojnë në një restorant në Nju Jork. Jetët e tyre kishin marrë fund, deri në momentin kur avokatja…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Ace Ventura: When Nature Calls (1995) 1995 6.4
Ace Ventura: When Nature Calls (1995)
Ace Ventura: When Nature Calls (1995)

Ace Ventura: When Nature Calls (1995)

Aventurë Komedi Krim  1995 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Ace Ventura: When Nature Calls (1995)
HD
IMDb: 6.4
90 min

Një detektiv i pensjonuar dhe një djalosh Ace Ventura, marri rrugen për të gjetur një simbol për një fisë, në Afrike e largët.

Country:
HD Golden Years (2016) 2016 6.1
Golden Years (2016)
Golden Years (2016)

Golden Years (2016)

Komedi Krim  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Golden Years (2016)
HD
IMDb: 6.1
96 min

Një grup të moshuarish mashtrohen për pensionet e tyre të cilët u mbahen padrejtësisht. Kjo i çon të planifikojnë një vjedhje banke e cila mund të shpëtojë, por dhe rrezikojë…

Country:
Genre: Komedi, Krim