"Simon Greenall"
HD Alan Partridge (2013) 2013 6.9
Alan Partridge (2013)
Alan Partridge (2013)

Alan Partridge (2013)

Aksion Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Alan Partridge (2013)
HD
IMDb: 6.9
90 min

Kur stacioni i radios së DJ të famshëm Alan Partridge merret peng nga një koleg i tiji i cili sapo është pushuar nga puna. Alan e gjen veten duke punuar…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
Shaun the Sheep Movie (2015)
HD
IMDb: 7.3
85 min

Kur Shoni vendos të marrë një ditë pushim dhe të bëjë pak qejf, përballet me më tepër aksion nga ç’priste. Një bashkim me fermerin, një karavan dhe një kodër të…

Country: , ,