"Simon McBurney"
Siberia (2019)
HD
IMDb: 5.3
92 min

Klint është një njeri pothuajse i vdekur që jeton i vetëm në një tundër të ngrirë. Sidoqoftë, ky izolim nuk mund të sjellë as evazion, as paqe. Një natë, ai…

Wolfwalkers (2020)
HD
IMDb: 8.2
103 min

Wolfwalkers: Një gjuetare e re dhe babai i saj udhëtojnë për në ‘Irlandë’ për të ndihmuar në zhdukjen e tufës së fundit të ujqve. Por gjithçka ndryshon kur ajo miqësohet…

Allied (2016)
HD
IMDb: 7.1
124 min

Në vitin 1942, një oficer i inteligjencës Kanadeze në Afrikën e Veriut njihet me një luftëtare të Rezistencës Franceze në një mision vdekjeprurës pas linjës së armikut. Kur ata ribashkohen…

Country: ,
HD The Conjuring 2 (2016) 2016 7.3
The Conjuring 2 (2016)
The Conjuring 2 (2016)

The Conjuring 2 (2016)

Horror Mister Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Conjuring 2 (2016)
HD
IMDb: 7.3
134 min

Loren dhe Ed Uarren udhëtojnë për në Londrën veriore, për të ndihmuar një mama beqare në rritjen e katër fëmijëve në një shtëpi që torturohet nga shpirta keqdashës. Këshillohet të mos…

Country: , ,
HD Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) 2015 7.4
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015)
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015)

Mission: Impossible – Rogue Nation (2015)

Aksion Aventurë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015)
HD
IMDb: 7.4
131 min

Ithan dhe grupi i tij marrin përsipër misionin e tyre më të pamundur ndonjëherë, zhdukjen e një organizate ndërkombëtare mashtruese të angazhuar për shkatërrimin e IMF-së.

HD The Theory of Everything (2014) 2014 7.7
The Theory of Everything (2014)
The Theory of Everything (2014)

The Theory of Everything (2014)

Dramë Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
The Theory of Everything (2014)
HD
IMDb: 7.7
123 min

Filmi tregon jetën e fizikanit të shkëlqyer Stivën Hoking, dhe në veçanti romancën e tij me Xhejn Uajld, me të cilën ishte martuar dhe kishte tre fëmijë.

Country: , ,
HD Body of Lies (2008) 2008 7.1
Body of Lies (2008)
Body of Lies (2008)

Body of Lies (2008)

Aksion Dramë Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Body of Lies (2008)
HD
IMDb: 7.1
128 min

Agjenti i CIA-s Roger Ferris zbulon nje lider te madh e cila do ta çoje ne nje terrorist te dyshuar qe mund te jete operativi nga Jordania, por ndersa ai…

Country: ,