"Simon Pegg"
HD Lost Transmissions (2019) 2019 4.9
Lost Transmissions (2019)
Lost Transmissions (2019)

Lost Transmissions (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Lost Transmissions (2019)
HD
IMDb: 4.9
105 min

Një histori që tregon problemet e sistemit për kujdesin e shëndetit mendor. Kur një producent i famshëm muzikor shkëputet nga mjekimet e tij për skizofreninën, ai detyron miqtë e tij…

Country:
Genre: Dramë
HD The Adventures of Tintin (2011) 2011 7.3
The Adventures of Tintin (2011)
The Adventures of Tintin (2011)

The Adventures of Tintin (2011)

Aksion Animuar Aventurë Dublime  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Adventures of Tintin (2011)
HD
IMDb: 7.3
107 min

Tintini dhe Kapiteni Hadok nisën për të gjetur një thesar të lashtë, por nuk do jetë aq e lehtë për ta pasi  dhe Rakami i kuq bashkë me ekuipazhin e…

Country: , ,
HD Slaughterhouse Rulez (2018) 2018 5.2
Slaughterhouse Rulez (2018)
Slaughterhouse Rulez (2018)

Slaughterhouse Rulez (2018)

Aksion Horror Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Slaughterhouse Rulez (2018)
HD
IMDb: 5.2
104 min

Një shkollë e famshme Britanike shndërrohet në një fushëbetejë të përgjakshme kur një gropë nëntokësore shfaqet pranë territorit të një fabrike të përpunimit të gazit, duke çliruar tmerre të paimagjinueshme.

Country:
Paul (2011)
HD
IMDb: 7.0
104 min

Dy Anglez të pasionuar pas librave vizatimorë, duke udhëtuar nëpër SHBA takojnë rastësisht një alien jashtë Zonës 51.

Country: ,
HD Shaun of the Dead (2004) 2004 7.9
Shaun of the Dead (2004)
Shaun of the Dead (2004)

Shaun of the Dead (2004)

Horror Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Shaun of the Dead (2004)
HD
IMDb: 7.9
99 min

Një burrë vendos ta ndryshojë jetën e tij në agoni duke rifituar ish-të dashurën e tij, duke rregulluar marrëdhënien me nënën e tij dhe duke u marrë me një komunitet…

Country: ,
Genre: Horror, Komedi
HD Mission: Impossible – Fallout (2018) 2018 7.7
Mission: Impossible – Fallout (2018)
Mission: Impossible – Fallout (2018)

Mission: Impossible – Fallout (2018)

Aksion Aventurë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Mission: Impossible – Fallout (2018)
HD
IMDb: 7.7
147 min

Ethan Hunti dhe ekipi i tij i IMF-së, së bashku me disa aleatë të njohur, luftojnë kundër kohës pasi një mision ka shkuar keq.

Country: , , , ,
HD Kill Me Three Times (2014) 2014 5.9
Kill Me Three Times (2014)
Kill Me Three Times (2014)

Kill Me Three Times (2014)

Komedi Mister Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Kill Me Three Times (2014)
HD
IMDb: 5.9
90 min

Një gjuajtës profesionist Çarlie Uolfi gjendet mes tre historive për vrasje, shantazh dhe hakmarrje krijohet pas një kontrate pune të dështuar.

Country: ,
HD Ready Player One (2018) 2018 7.5
Ready Player One (2018)
Ready Player One (2018)

Ready Player One (2018)

Aventurë Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Ready Player One (2018)
HD
IMDb: 7.5
140 min

Kur krijuesi i një bote virtuale të quajtur Oaz vdes, ai sfidon të gjithë përdoruesit e Oazit për të gjetur vezën e tij të Pashkës. Ai që arrin të fitojë…

Country: ,
HD Terminal (2018) 2018 5.4
Terminal (2018)
Terminal (2018)

Terminal (2018)

Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Terminal (2018)
HD
IMDb: 5.4
95 min

Historia e dy vrasësve që po kryejnë një detyrë, një mësues që po ndeshet me një sëmundje fatale, një pastrues misterioz dhe një kamariere kureshtare.

Genre: Krim, Thriller
HD The World’s End (2013) 2013 7.0
The World’s End (2013)
The World’s End (2013)

The World’s End (2013)

Aksion Komedi Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The World’s End (2013)
HD
IMDb: 7.0
109 min

20 vjet pas provës së parë qe nuk u mbyll me sukses, pesë miq kthehen në qytetin e rinisë për ti shkuar deri në fund maratonës së pijes. Rrugës për…

Country: , ,
HD Ice Age: Collision Course (2016) 2016 5.7
Ice Age: Collision Course (2016)
Ice Age: Collision Course (2016)

Ice Age: Collision Course (2016)

Animuar Aventurë Familjar Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Ice Age: Collision Course (2016)
HD
IMDb: 5.7
94 min

Ndjekja epike që Scrat i bën frutit të pakapshëm të lisit e katapulton atë jashtë Tokes, ku ai aksidentalisht nis një seri ngjarjesh kozmike, të cilat transformojnë dhe kërcënojnë planetin….

Country:
HD Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) 2011 7.4
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011)
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011)

Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011)

Aksion Aventurë Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011)
HD
IMDb: 7.4
132 min

IMF-ja mbyllet pasi përfshihet në bombardimin e Kremlinit, duke bërë që Ithan Hant dhe skuadra e tij të bëhen të jashtëligjshëm për të pastruar emrin e organizatës…

HD Star Trek Beyond (2016) 2016 7.1
Star Trek Beyond (2016)
Star Trek Beyond (2016)

Star Trek Beyond (2016)

Aksion Aventurë Sci-fi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Star Trek Beyond (2016)
HD
IMDb: 7.1
122 min

Skuadra e anijes ‘Entëprajs’ zbulon arritjet më të larta të hapësirës së paeksploruar, ku ndeshet me një armik të ri e të pamëshirshëm që i vë në provë ata dhe…

HD Star Trek Into Darkness (2013) 2013 7.7
Star Trek Into Darkness (2013)
Star Trek Into Darkness (2013)

Star Trek Into Darkness (2013)

Aksion Aventurë Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Star Trek Into Darkness (2013)
HD
IMDb: 7.7
132 min

Një force e papërballueshme terrori do t’i lëshohet tokës, duke e lënë kështu botën në gjendje krize. Flotat dhe ekuipazhi do te shkaterrohen. Kapiteni Kirk do të përpiqet të krijoje…

Country:
HD Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) 2015 7.4
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015)
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015)

Mission: Impossible – Rogue Nation (2015)

Aksion Aventurë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015)
HD
IMDb: 7.4
131 min

Ithan dhe grupi i tij marrin përsipër misionin e tyre më të pamundur ndonjëherë, zhdukjen e një organizate ndërkombëtare mashtruese të angazhuar për shkatërrimin e IMF-së.

HD Absolutely Anything (2015) 2015 6.0
Absolutely Anything (2015)
Absolutely Anything (2015)

Absolutely Anything (2015)

Komedi Sci-fi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Absolutely Anything (2015)
HD
IMDb: 6.0
85 min

Një grup i çuditshëm alienësh bëjnë një eksperiment dhe i japin një njeriu të zakonshëm fuqi me të cilat ai mund të bëjë gjithçka.

Country:
Genre: Komedi, Sci-fi
HD Hot Fuzz (2007) 2007 7.8
Hot Fuzz (2007)
Hot Fuzz (2007)

Hot Fuzz (2007)

Aksion Komedi Krim  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Hot Fuzz (2007)
HD
IMDb: 7.8
121 min

Polici i jashtëzakonshëm i Londrës Nikolas Enxhëll transferohet padashur në një fshat të çuditshëm anglez dhe çiftëzohet me një partner të ri budalla. Ndërkohë, Nikolas dyshon një komplot të keq…

Country: ,
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Man Up (2015) 2015 6.8
Man Up (2015)
Man Up (2015)

Man Up (2015)

Komedi Romancë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Man Up (2015)
HD
IMDb: 6.8
88 min

Një grua e palidhur gabimisht përfundon duke u takuar me një të huaj, por ajo ndoshta ka gjetur të dashurin perfekt…

Country: ,