"Simon Quarterman"
Wer (2013)
HD
IMDb: 5.9
89 min

A.J. Kuk është një avokate që ka marrë në mbrojtje një njeri që dyshohet se ka masakruar një familje të tërë. Edhe pse në pamje të parë klienti i saj…

Country:
HD Negative (2017) 2017 4.4
Negative (2017)
Negative (2017)

Negative (2017)

Dramë Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Negative (2017)
HD
IMDb: 4.4
99 min

Natali, një agjente e djegur e MI6 në një përballje me një kartel vdekjeprurës, rrëmben fotografin ‘Holis’ për ta shpëtuar, pasi ai pa dashje përballet me të. Çifti do bëjë…

Country:
HD The Devil Inside (2012) 2012 4.2
The Devil Inside (2012)
The Devil Inside (2012)

The Devil Inside (2012)

Horror Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
The Devil Inside (2012)
HD
IMDb: 4.2
83 min

Në Itali, një grua përfshihet në një seri ekzorcizmash të pa autorizuar gjatë misionit të saj për të zbuluar çfarë i ndodhi të ëmës, që supozohet të ketë vrarë tre…

Country:
HD The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008) 2008 3.8
The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008)
The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008)

The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008)

Aksion Aventurë Fantazi Sci-fi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008)
HD
IMDb: 3.8
109 min

Mathajusi është biri krenar i Ashurit, kapiten i ushtrisë së Akrepave të Zinj. Pasi refuzon që Mathajusin ta fusë në radhët e ushtrisë, Ashuri vritet nga gjenerali i paskrupullt, Sargoni….

Wer (2013)
HD
IMDb: 5.9
89 min

Një avokate merr në mbrojtje një njeri që dyshohet se ka masakruar një familje amerikane. Edhe pse ky njeri duket i qetë dhe i butë, shumë shpejt zbulohet se ai…

Country: