"Siobhan Fallon Hogan"
Men in Black (1997)
HD
IMDb: 7.3
98 min

Nje oficer policie bashkohet me nje organizate sekrete, per te shfarrosur speciet e keqija te universit.

Country:
HD The House That Jack Built (2018) 2018 6.8
The House That Jack Built (2018)
The House That Jack Built (2018)

The House That Jack Built (2018)

Dramë Horror Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The House That Jack Built (2018)
HD
IMDb: 6.8
152 min

Historia flet për Xhekun, një vrasës serial shumë inteligjent, gjatë një periudhe dymbëdhjetëvjeçare dhe përshkruan vrasjet që me të vërtetë zhvillojnë më shumë të çmendurin brenda tij.

HD We Need to Talk About Kevin (2011) 2011 7.5
We Need to Talk About Kevin (2011)
We Need to Talk About Kevin (2011)

We Need to Talk About Kevin (2011)

Dramë Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
We Need to Talk About Kevin (2011)
HD
IMDb: 7.5
112 min

Nëna e Kevin lufton për ta dashur djalin e saj të çuditshëm, përkundër faktit se gjithnjë e më shumë gjërave të këqija që thotë duke u rritur. Por Kevin vetëm…

Country: ,
HD The Bounty Hunter (2010) 2010 5.6
The Bounty Hunter (2010)
The Bounty Hunter (2010)

The Bounty Hunter (2010)

Aksion Dramë Komedi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Bounty Hunter (2010)
HD
IMDb: 5.6
110 min

Një gjahtar shpërblimesh do të ngarkohet me një detyrë të re, të çuditshme, por interesante për të: duhet të vihet në ndjekje të ish-bashkëshortes së tij Nikol Harli, gazetare, në…

Country: