"Sloane Coe"
HD Ghost Shark (2013) 2013 3.3
Ghost Shark (2013)
Ghost Shark (2013)

Ghost Shark (2013)

Horror Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
Ghost Shark (2013)
HD
IMDb: 3.3
87 min

Kur disa fshatarë në një varkë peshkimi vrasin një peshkaqen të madh të bardhë, shpirti i tij kthehet për t’u hakmarrë dhe shumë shpejt, fillon të sulmojë qytetin e vogël…

Country:
Genre: Horror, Sci-fi