"Smirnow Boris"
HD Redeemer (2014) 2014 5.3
Redeemer (2014)
Redeemer (2014)

Redeemer (2014)

Aksion Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Redeemer (2014)
HD
IMDb: 5.3
88 min

Një ish anëtar i kartelit të drogës kthehet në hakmarrës për të paguar për mëkatet e tij dhe të gjejë shpëtim.

Country: ,
Genre: Aksion, Krim