"Sofia Boutella"
Settlers (2021)
HD
IMDb: 4.6
103 min

Remi dhe prindërit e saj, refugjatë nga Toka, kanë gjetur paqe në periferi të Marsit derisa të huaj të shfaqen në kodrat përtej fermës së tyre.

Country:
Climax (2018)
HD
IMDb: 7.1
97 min

Disa kërcimtarë francezë mblidhen në një ndërtesë të largët, bosh, për të bërë prova në një natë dimri. Festa gjatë gjithë natës shndërrohet në një makth halucinacionesh kur mësojnë se…

Country: ,
HD StreetDance 2 (2012) 2012 5.7
StreetDance 2 (2012)
StreetDance 2 (2012)

StreetDance 2 (2012)

Dramë Muzikë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
StreetDance 2 (2012)
HD
IMDb: 5.7
85 min

Pasi u poshtërua nga Grupi i kërcimit “Te pamposhturit”, kërcimtari i rrugës Ash përpiqet të mbledhë kërcimtaret me të mire nga e gjithë bota për një tjetër beteje kërcimi!

Country: , ,
HD Hotel Artemis (2018) 2018 6.1
Hotel Artemis (2018)
Hotel Artemis (2018)

Hotel Artemis (2018)

Sci-fi Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Hotel Artemis (2018)
HD
IMDb: 6.1
94 min

Filmi është i vendosur në të ardhmen e afërt, në Los Anxhelesin e shkatërruar nga trazirat, ku një infermiere drejton Hotelin Artemis, një dhomë urgjence sekrete për kriminelë.

Country: ,
HD Fahrenheit 451 (2018) 2018 4.9
Fahrenheit 451 (2018)
Fahrenheit 451 (2018)

Fahrenheit 451 (2018)

Dramë Sci-fi Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Fahrenheit 451 (2018)
HD
IMDb: 4.9
100 min

Në një botë të ardhshme ku librat ndalohen dhe digjen, një zjarrfikës fillon të lexojë në fshehtësi dhe zbulon një grupim rebel të përkushtuar ndaj mbrojtjes së letërsisë.

Country:
HD Atomic Blonde (2017) 2017 6.7
Atomic Blonde (2017)
Atomic Blonde (2017)

Atomic Blonde (2017)

Aksion Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Atomic Blonde (2017)
HD
IMDb: 6.7
115 min

Një agjente zbulimi e MI6-ës dërgohet me mision në Berlin gjatë Luftës së Ftohtë për të zbuluar vrasjen e një agjenti dhe për të marrë listën e humbur të agjentëve…

HD Kingsman: The Secret Service (2014) 2014 7.7
Kingsman: The Secret Service (2014)
Kingsman: The Secret Service (2014)

Kingsman: The Secret Service (2014)

Aksion Aventurë Komedi Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Kingsman: The Secret Service (2014)
HD
IMDb: 7.7
129 min

Filmi tregon historinë e një organizate spiunazhi super sekrete e cila rekruton një fëmijë rruge të pakulturuar por shumë premtues, në një agjensi me një program trajnues konkurues ashtu siç…

Country: ,
The Mummy (2017)
HD
IMDb: 5.4
110 min

Nje princeshë e lashtë egjiptiane lirohet nga burgu i saj 5000 vjeçar. Tani që është më në fund e lirë ajo do të përmbushë misionin që kishte nisur para se…

Country: , ,
HD Tiger Raid (2016) 2016 4.4
Tiger Raid (2016)
Tiger Raid (2016)

Tiger Raid (2016)

Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Tiger Raid (2016)
HD
IMDb: 4.4
92 min

Dy ushtarë gjakftohtë formojnë një lidhje të errët ndërsa udhëtojnë nëpër shkretëtirat e Irakut.

Country: ,
Genre: Thriller
HD Monsters: Dark Continent (2014) 2014 4.3
Monsters: Dark Continent (2014)
Monsters: Dark Continent (2014)

Monsters: Dark Continent (2014)

Dramë Sci-fi Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Monsters: Dark Continent (2014)
HD
IMDb: 4.3
119 min

Pas 10-të vitesh nga ngjarjet me përbindëshat, zonat e infektuara tashmë janë përhapur në mbarë botën. Në Lindjen e Mesme ka filluar një kryengritje të re. Në të njëjtën kohë…

Country: