"Sofia Carson"
HD Feel the Beat (2020) 2020 6.4
Feel the Beat (2020)
Feel the Beat (2020)

Feel the Beat (2020)

Dramë Komedi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Feel the Beat (2020)
HD
IMDb: 6.4
109 min

Pasi shkatërroi karrierën e saj në Broduei, Ejprill, kërcimtarja ego-centrike, vendos të kthehet në qytetin e lindjes. Aty do të përfundojë duke u dhënë mësim një grupi vajzash të vogla…

Country:
Descendants 3 (2019)
HD
IMDb: 6.7
106 min

Fëmijët e Të Këqijve më të famshëm të Disnei-t kthehen në Ishullin e Të Humburve për të rekrutuar një grup të ri të pasardhësve të egër për t’u bashkuar me…

Country:
Descendants 2 (2017)
HD
IMDb: 6.5
111 min

Mali kthehet në Ishullin e të humburve për të gjetur armiken e saj Uman, vajzën e Ursulas që bashkëpunon me Harryn, djalin e Kapitenit Hook dhe Gilin, djalin e Gastonit.

Country:
HD A Cinderella Story: If the Shoe Fits (2016) 2016 5.8
A Cinderella Story: If the Shoe Fits (2016)
A Cinderella Story: If the Shoe Fits (2016)

A Cinderella Story: If the Shoe Fits (2016)

Familjar Fantazi Komedi Muzikë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
A Cinderella Story: If the Shoe Fits (2016)
HD
IMDb: 5.8
92 min

Një version modern i historisë së Hirushes, e cila është jetime, që i shërben njerkës së keqe dhe dy motrave të saj. Hirushja tani ka një ëndërr të marrë pjesë…

Country:
Descendants (2015)
HD
IMDb: 6.4
112 min

Në një mbretëri idilike të ditëve të sotme i biri dashamirës i Mbretit Adam dhe Mbretëreshës Belle ua jep një mundësi shpengimi fëmijëve të personazheve të liga të Disney-t për…

Country: