"Sofia Lesaffre"
HD Earth and Blood (2020) 2020 4.9
Earth and Blood (2020)
Earth and Blood (2020)

Earth and Blood (2020)

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Earth and Blood (2020)
HD
IMDb: 4.9
80 min

Said zotëron një fabrikë prerëse në pyll dhe vendos që ta shesë. Ai zbulon që një nga punonjësit e tij u detyrua nga i vëllai që të fshehë kokainën e…

Country: ,