"Sofía Vergara"
HD Happy Feet Two (2011) 2011 5.9
Happy Feet Two (2011)
Happy Feet Two (2011)

Happy Feet Two (2011)

Animuar Familjar Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Happy Feet Two (2011)
HD
IMDb: 5.9
100 min

Pinguini Mumble ka një problem: djali i tij Erik, i cili heziton të kërcejë, ndeshet me Svenin e Fuqishëm, një pinguin që mund të fluturojë! Gjërat përkeqësohen, dhe nëse nuk…

Country: ,
HD Fading Gigolo (2013) 2013 6.2
Fading Gigolo (2013)
Fading Gigolo (2013)

Fading Gigolo (2013)

Komedi Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Fading Gigolo (2013)
HD
IMDb: 6.2
90 min

Fioravante vendos të bëhet Don Zhuan profesionist që të fitojë para për të ndihmuar mikun e tij të varfër, Murrein. Me Murrein që sillet si “menaxheri” i tij, dyshja, shumë…

Country:
The Smurfs (2011)
HD
IMDb: 5.4
103 min

Kur magjistari i keq Gargamel i ndjek Smërfët e vegjël blu nga fshati i tyre, bien nga bota e tyre magjike brenda tonës – në fakt, mu në mes të…

Country: , ,
HD Bent (2018) 2018 5.2
Bent (2018)
Bent (2018)

Bent (2018)

Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Bent (2018)
HD
IMDb: 5.2
96 min

Në hetimin e tij të fundit privat, një ish-polic lidh një çështje vrasjeje me një konspiraci qeverie, ku janë të përfshirë agjentë të pandershëm nga një agjenci e njohur spiunimi.

Country: ,
Genre: Krim, Thriller
HD Four Brothers (2005) 2005 6.8
Four Brothers (2005)
Four Brothers (2005)

Four Brothers (2005)

Aksion Krim  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Four Brothers (2005)
HD
IMDb: 6.8
109 min

Pasi nëna që i kishte adoptuar vritet në grabitjen e një ushqimoreje, vëllezërit Merser, gjaknxehte Bobi, i mprehti Ejnxhëll, biznesmeni familjar Xheremaja, dhe fansi i rokut Xhek ribashkohen për ta…

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD The Three Stooges (2012) 2012 5.0
The Three Stooges (2012)
The Three Stooges (2012)

The Three Stooges (2012)

Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
The Three Stooges (2012)
HD
IMDb: 5.0
92 min

Tre Lolot! Të braktisur në shkallët e një jetimoreje me murgesha kur ishin foshnje, Moja, Lerri dhe Kaçurreli rriten duke nxjerrë sytë e njëri-tjetrit, duke qëlluar me dacka dhe duke…

Country:
Genre: Komedi
HD Machete Kills (2013) 2013 5.6
Machete Kills (2013)
Machete Kills (2013)

Machete Kills (2013)

Aksion Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Machete Kills (2013)
HD
IMDb: 5.6
107 min

Qeveria e SHBA-ve rekruton Hanxharin për t’u futur në Meksikë dhe të rrëzojë një trafikant armësh që planifikon lëshimin e një arme në hapësirë…

Country: ,
HD Wild Card (2015) 2015 5.6
Wild Card (2015)
Wild Card (2015)

Wild Card (2015)

Aksion Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Wild Card (2015)
HD
IMDb: 5.6
92 min

Kur një truprojë në Las Vegas me aftësi vdekjeprurëse dhe vesin e kumarit futet në telashe me mafien, ai ka një letër të vetme në dorë ose gjithçka, ose asgjë…

Country:
HD Hot Pursuit (2015) 2015 5.1
Hot Pursuit (2015)
Hot Pursuit (2015)

Hot Pursuit (2015)

Aksion Komedi Krim  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Hot Pursuit (2015)
HD
IMDb: 5.1
87 min

Një oficere e policisë përfshihet në një aventurë kur i jepet një mision: të mbrojë vejushën e një trafikanti droge duke u përballur me kriminelë dhe policë te korruptuar.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim