"Soha Ali Khan"
HD Go Goa Gone (2013) 2013 6.6
Go Goa Gone (2013)
Go Goa Gone (2013)

Go Goa Gone (2013)

Horror Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Go Goa Gone (2013)
HD
IMDb: 6.6
111 min

Një grup shokësh dhe disa pjestare të Mafies Ruse ngelin të bllokuar në një ishull ! Një lloj droge që ata kanë kan konsumuar fillon ti kthej ata në Zombie.

Country:
Genre: Horror, Komedi
HD 31st October (2015) 2015 5.9
31st October (2015)
31st October (2015)

31st October (2015)

Aksion Dramë Histori  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
31st October (2015)
HD
IMDb: 5.9
109 min

Një film rrëqethës mbi një familje Sike dhe peripecitë që heq ajo në një Delhi të pushtuar nga trazirat anti-Sike që lindën pas vrasjes së kryeministres së atëhershme, Indira Gandi.

Country:
HD Ghayal Once Again (2016) 2016 6.4
Ghayal Once Again (2016)
Ghayal Once Again (2016)

Ghayal Once Again (2016)

Aksion Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Ghayal Once Again (2016)
HD
IMDb: 6.4
127 min

Kur videoja e një vrasje shfaqet, një gazetar investigativ fillon për të gjetur përgjegjësit.

Country:
Genre: Aksion, Dramë