"Sol Kyung-gu"
HD No Mercy (2010) 2010 7.4
No Mercy (2010)
No Mercy (2010)

No Mercy (2010)

Aksion Krim Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
No Mercy (2010)
HD
IMDb: 7.4
125 min

Pavarësisht se është gati i vërtetuar si fajtor, një vrasës serial kërcënon të vrasë vajzën e një mjeku ligjor nëse aj nuk e liron me kusht.

Country:
HD Memoir of a Murderer (2017) 2017 7.1
Memoir of a Murderer (2017)
Memoir of a Murderer (2017)

Memoir of a Murderer (2017)

Aksion Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Memoir of a Murderer (2017)
HD
IMDb: 7.1
118 min

17 vjet pas vrasjes së fundit, kur demenca filloi të prek një vrasës të vjetër, ai përplaset me një djalosh të ri dhe kupton që në qytetin e tij jetojnë…

Country:
HD 1987: When the Day Comes (2017) 2017 7.7
1987: When the Day Comes (2017)
1987: When the Day Comes (2017)

1987: When the Day Comes (2017)

Dramë Histori Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
1987: When the Day Comes (2017)
HD
IMDb: 7.7
129 min

Në vitin 1987, Koreja është nën një regjim shtypës ushtarak. Marrja në pyetje e paligjshme dhe vdekja e një studenti ndezin qytetarët e thjeshtë për të luftuar për të vërtetën…

Country:
HD The Merciless (2017) 2017 6.7
The Merciless (2017)
The Merciless (2017)

The Merciless (2017)

Aksion Krim Mister  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Merciless (2017)
HD
IMDb: 6.7
117 min

Xhei-ho ka vendosur rregullat e tij për të burgosurit e tjerë në burg. Pasi takon një të burgosur të ri Hyon-so i cili nuk ulet përpara askujt, Xhei-ho ndjek ambicien…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Mister
HD Cold Eyes (2013) 2013 7.1
Cold Eyes (2013)
Cold Eyes (2013)

Cold Eyes (2013)

Aksion Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Cold Eyes (2013)
HD
IMDb: 7.1
119 min

Country:
Tidal Wave (2009)
HD
IMDb: 5.6
120 min

Profesori Kim, një gjeolog marine, kupton rrezikun e një mega-cunami që po i drejtohet Haeundaes, një vend turistik i njohur në bregun jugor të Koresë. Ai përpiqet dëshpërimisht të lajmërojë…

Country:
HD Lucid Dream (2017) 2017 6.1
Lucid Dream (2017)
Lucid Dream (2017)

Lucid Dream (2017)

Sci-fi Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Lucid Dream (2017)
HD
IMDb: 6.1
101 min

Dae-ho, gazetari investigativ, kerkon te zbuloje ku ndodhet i biri qe u rrembye para 3 vitesh. Me ndihmen e nje agjenti dhe nje mikeshe psikiatre, ai do te ripershkoje kujtimet…

Country:
HD The Long Way Home (2015) 2015 6.5
The Long Way Home (2015)
The Long Way Home (2015)

The Long Way Home (2015)

Aksion Histori Luftë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Long Way Home (2015)
HD
IMDb: 6.5
112 min

Një histori e bukur shoqërie në kohën e luftës së Koresë. Ngjarje plot humor. Nam-bok, një ushtar i Koresë së Jugut i është caktuar të dërgojë një dokument të fshehtë…

Country:
HD Hope (2013) 2013 8.2
Hope (2013)
Hope (2013)

Hope (2013)

Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Hope (2013)
HD
IMDb: 8.2
122 min

Bazuar në ngjarje të vërtetë. Historia e një vajze 8 vjeçare e cila përdhunohet nga një kriminel i pashpirt. Pasoja fizike dhe psikologjike që i shkaktohen dhe mënyra si do…

Country:
Genre: Dramë