"Sompong Leartvimolkasame"
HD Raging Phoenix (2009) 2009 6.1
Raging Phoenix (2009)
Raging Phoenix (2009)

Raging Phoenix (2009)

Aksion Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Raging Phoenix (2009)
HD
IMDb: 6.1
112 min

Një bandë e dhunshme rrëmben dhe vret femra të ndryshme përreth Tajlandës. Sanimi dhe shokët e tij, pasi u rrëmbehen njerëzit e dashur, bashkojnë forcat duke stërvitur një vajzë e…

Country: