"Son Sook"
HD Champion (2018) 2018 6.0
Champion (2018)
Champion (2018)

Champion (2018)

Dramë Turk  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Champion (2018)
HD
IMDb: 6.0
108 min

Një amerikano-korean, i apasionuar pas mundjes së dorës, shkon në kampionatin e Koresë së Jugut dhe gjen atje një motër që nuk e dinte se ekzistonte…

Country:
Genre: Dramë, Turk