"Son Suk-ku"
HD Hit-and-Run Squad (2019) 2019 5.4
Hit-and-Run Squad (2019)
Hit-and-Run Squad (2019)

Hit-and-Run Squad (2019)

Aksion Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Hit-and-Run Squad (2019)
HD
IMDb: 5.4
133 min

 Skuadra policore e aksidenteve i vihet pas një biznesmeni të ri, të fiksuar pas shpejtësisë dhe makinave, i cili ka lidhje korruptive me zyrtarë të lartë të politikës dhe rendit.

Country:
Genre: Aksion, Krim