"Son Ye-jin"
HD The Negotiation (2018) 2018 6.5
The Negotiation (2018)
The Negotiation (2018)

The Negotiation (2018)

Aksion Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Negotiation (2018)
HD
IMDb: 6.5
114 min

Një eksperte negocimesh në raste krizash, përballet me një pengmarrës gjakftohtë. Në një kohështrirje prej 21 orësh, ajo mundohet të depërtojë sjelljen e tij çuditërisht të qetë dhe të zbulojë…

Country:
The Pirates (2014)
HD
IMDb: 6.6
130 min

Një grup piratësh dhe një grup banditësh luftojnë për të kapur balenën gri që ka gëlltitur një vulë mbretërore.

Country: