"Sonakshi Sinha"
HD Ittefaq (2017) 2017 7.2
Ittefaq (2017)
Ittefaq (2017)

Ittefaq (2017)

Krim Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Ittefaq (2017)
HD
IMDb: 7.2
105 min

Një detektiv kërkon të vërtetën midis dy versioneve të ndryshme të një skene krimi.

Country:
HD Force 2 (2016) 2016 6.2
Force 2 (2016)
Force 2 (2016)

Force 2 (2016)

Aksion Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Force 2 (2016)
HD
IMDb: 6.2
127 min

ACP Jashuardhan bashkohet me agjenten KK, të forcave RAW, për të zbuluar dhe kapur kameleonin brenda RAW.

Country:
Akira (2016)
HD
IMDb: 5.9
137 min

Akira, një vajzë luftarake indian kalon vështirësi të shumta pasi përfshihet gabimisht në një rrjet kriminelësh.

Country:
HD Holiday (2014) 2014 7.2
Holiday (2014)
Holiday (2014)

Holiday (2014)

Aksion Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Holiday (2014)
HD
IMDb: 7.2
160 min

Një oficer ushtarak përpiqet ta ndjekë një terrorist, ta shkatërrojë atë bandë terroriste dhe ta çaktivizoi qelizën e fjetur nën komandën e tij.

Country: