"Sonal Jha"
HD Malaal (2019) 2019 5.8
Malaal (2019)
Malaal (2019)

Malaal (2019)

Dramë Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Malaal (2019)
HD
IMDb: 5.8
153 min

Malaal është historia e Shivës dhe e Asthas, dy njerëzve të ndryshëm dhe me prejardhje të ndryshme të cilët përjetojnë pafajësinë e dashurisë. Triumfon dashuria apo rrugët e tyre ndahen?…

Country: