"Sonam Kapoor"
HD Prem Ratan Dhan Payo (2015) 2015 4.5
Prem Ratan Dhan Payo (2015)
Prem Ratan Dhan Payo (2015)

Prem Ratan Dhan Payo (2015)

Aksion Dramë Romancë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Prem Ratan Dhan Payo (2015)
HD
IMDb: 4.5
164 min

Princi i ashpër dhe kokëfort i Pritampurit, ndërsa po shërohej nga një atentat që iu bë katër ditë para kurorzimit, zëvendësohet nga një person i ngjashëm zemër mirë…

Country:
HD Sanju (2018) 2018 7.8
Sanju (2018)
Sanju (2018)

Sanju (2018)

Dramë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Sanju (2018)
HD
IMDb: 7.8
155 min

“Veprimet e gabuara krijojnë histori interesante” do ishte shprehja që përkufizon jetën e Sanxhus. Por pas shumë vitesh kur të tërë kanë krijuar histori mbi jetën e tij, ai vendos…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Neerja (2016) 2016 7.7
Neerja (2016)
Neerja (2016)

Neerja (2016)

Dramë Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Neerja (2016)
HD
IMDb: 7.7
122 min

Ky film është bazuar në historinë e vërtetë të Nirxha Banot, e cila sakrifikoi jetën e saj për të mbrojtur jetët e 359 pasagjerëve në fluturimin Pen Em 73. Ky…

Country: