"Song Jae-ho"
HD Memories of Murder (2003) 2003 8.1
Memories of Murder (2003)
Memories of Murder (2003)

Memories of Murder (2003)

Dramë Krim Thriller  2003 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Memories of Murder (2003)
HD
IMDb: 8.1
132 min

Në vitin 1986, në provincën e Gyeonggi, në Korenë e Jugut, një grua e re dhe e bukur është gjetur e vdekur, përdhunuar dhe lidhur  me të brendshme e saj.

Country:
HD Northern Limit Line (2015) 2015 6.5
Northern Limit Line (2015)
Northern Limit Line (2015)

Northern Limit Line (2015)

Dramë Luftë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Northern Limit Line (2015)
HD
IMDb: 6.5
130 min

“Ky film është i bazuar në përplasjen detare të vërtetë ndërmjet Koresë së Veriut dhe Jugut pranë kufirit të Veriut në Detin e Verdhë gjatë Kupës Botërore të 2002, Kore-Japoni”

Country:
Genre: Dramë, Luftë