"Song Ji-hyo"
HD Unstoppable (2018) 2018 6.5
Unstoppable (2018)
Unstoppable (2018)

Unstoppable (2018)

Aksion Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Unstoppable (2018)
HD
IMDb: 6.5
116 min

Dong-Chul dhe Ji-Soo janë një çift i martuar e të lumtur. Një ditë, Dong-Chul kthehet dhe e gjen shtëpinë në kaos dhe gruaja e tij është zhdukur.

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD Super Express (2016) 2016 5.8
Super Express (2016)
Super Express (2016)

Super Express (2016)

Aksion Komedi Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Super Express (2016)
HD
IMDb: 5.8
N/A

Një korrier i përulur përfshihet në një sirale aventurash dhe romance në Shangai…

Country:
HD New World (2013) 2013 7.6
New World (2013)
New World (2013)

New World (2013)

Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
New World (2013)
HD
IMDb: 7.6
135 min

Ky film paraqet konfliktin midis policise dhe mafias nga kendveshtrimi i nje polici te infiltruar.

Country:
Genre: Thriller