"Song Jia"
HD Shock Wave (2017) 2017 6.3
Shock Wave (2017)
Shock Wave (2017)

Shock Wave (2017)

Aksion Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Shock Wave (2017)
HD
IMDb: 6.3
119 min

Kur një terrorist i specializuar për eksplozivë merr peng një tunel të nëndheshëm, ai kërcënon se do të vrasë pengjet nëse nuk i plotësohen kërkesat…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim
HD The Final Master (2015) 2015 7.0
The Final Master (2015)
The Final Master (2015)

The Final Master (2015)

Aksion Dramë Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Final Master (2015)
HD
IMDb: 7.0
109 min

Një mjeshtër i Kung Fu duhet të mundë mjeshtrat e tetë klubeve të arteve marciale në mënyrë që të ndërtojë klubin e vet.

Country:
HD Red Cliff Part II (2009) 2009 7.6
Red Cliff Part II (2009)
Red Cliff Part II (2009)

Red Cliff Part II (2009)

Aksion Dramë Histori Luftë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Red Cliff Part II (2009)
HD
IMDb: 7.6
142 min

Në këtë vazhdim, ministër i parë Cao Cao bind perandori Han për të filluar një luftë kundër të dy Mbretërive, Xu dhe Wu, të cilat janë bërë të forcave aleate.