"Song Joong-ki"
HD Space Sweepers (2021) 2021 6.7
Space Sweepers (2021)
Space Sweepers (2021)

Space Sweepers (2021)

Aksion Aventurë Dramë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Space Sweepers (2021)
HD
IMDb: 6.7
136 min

Të vendosur në vitin 2092 ekuipazhi i një anije kozmike që pastronte mbetje hapësinore gjen një vajzë të vogël që kërkohet nga qeveria dhe nga terroristët…

Country:
HD The Battleship Island (2017) 2017 7.1
The Battleship Island (2017)
The Battleship Island (2017)

The Battleship Island (2017)

Aksion Dramë Histori  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Battleship Island (2017)
HD
IMDb: 7.1
132 min

Rreth 400 skllevër koreanë përiqen të arratisen nga një ishull ku Japonia kolonialiste dërgonte punëtorë për të punuar në minierat e saj!

Country:
Vincenzo
TMDb: 8.5
80 min

Vincenzo Cassano është një avokat italian dhe përfaqësues i Mafias që kthehet në Kore për shkak të një konflikti brenda organizatës së tij. Ai njihet me avokatin sy mprehtë,të quajtur…

Status: Returning Series