"Song Kang-ho"
HD Snowpiercer (2013) 2013 7.1
Snowpiercer (2013)
Snowpiercer (2013)

Snowpiercer (2013)

Aksion Dramë Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Snowpiercer (2013)
HD
IMDb: 7.1
126 min

Në një të ardhme ku një eskperiment i dështuar mbi Ngrohjen Globale vret pothuajse gjithë jetën në Tokë, një sistem i ndarë në klasa evoluon në bordin e Snowpiercer, një…

Parasite (2019)
HD
IMDb: 8.6
132 min

Një familje e varfër, Kims-at, mashtrojnë për tu bërë shërbëtorë të një familje e pasur, Parks-at. Por jeta e tyre e lehtë ndërlikohet kur mashtrimi i tyre kërcënohet të ekspozohet.

Country:
HD The Drug King (2018) 2018 6.1
The Drug King (2018)
The Drug King (2018)

The Drug King (2018)

Aksion Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Drug King (2018)
HD
IMDb: 6.1
139 min

Ngjarjet zhvillohen në Busan, në Korenë e Jugut gjatë viteve 1970. Li Dusani ndërton një perandori droge në Busan, teksa prokurori Kim Ingo përpiqet ta fusë në burg.

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Host (2006) 2006 7.1
The Host (2006)
The Host (2006)

The Host (2006)

Dramë Horror Sci-fi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Host (2006)
HD
IMDb: 7.1
120 min

Ky duket si një film klasik “B-film” me një përbindësh vrasës, por ndërsa minutat kalojnë, shikuesi kupton se është dëshmitar i një shfaqje krejtësisht ndryshe nga ç’pret dhe nuk largohet…

Country:
HD Memories of Murder (2003) 2003 8.1
Memories of Murder (2003)
Memories of Murder (2003)

Memories of Murder (2003)

Dramë Krim Thriller  2003 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Memories of Murder (2003)
HD
IMDb: 8.1
132 min

Në vitin 1986, në provincën e Gyeonggi, në Korenë e Jugut, një grua e re dhe e bukur është gjetur e vdekur, përdhunuar dhe lidhur  me të brendshme e saj.

Country:
HD Secret Reunion (2010) 2010 6.9
Secret Reunion (2010)
Secret Reunion (2010)

Secret Reunion (2010)

Aksion Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Secret Reunion (2010)
HD
IMDb: 6.9
117 min

Një agjent i Koresë Jugore i pushuar nga puna dhe një spiun i dezertuar i Koresë Veriore takohen rastësisht pas gjashtë viteve dhe fillojnë një biznes së bashku, të dy…

Country:
Genre: Aksion, Dramë
HD Hindsight a.k.a Poo-reun so-geum (2011) 2011 6.3
Hindsight a.k.a Poo-reun so-geum (2011)
Hindsight a.k.a Poo-reun so-geum (2011)

Hindsight a.k.a Poo-reun so-geum (2011)

Aksion Dramë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Hindsight a.k.a Poo-reun so-geum (2011)
HD
IMDb: 6.3
122 min

Një gangster që ka dhënë dorëheqjen ndeshet me një vajzë të re dhe të mistershme. Mirëpo, ajo është dërguar nga dikush për ta vrarë atë. Gjërat nisin të ndërlikohen kur…

Country:
Genre: Aksion, Dramë
Thirst (2009)
HD
IMDb: 7.1
134 min

Çmime: 5 çmime të fituara dhe 7 kandidatura! Një eksperiment i dështuar mjekësor kthen një njeri të fesë në vampir…

Country: ,
Howling (2012)
HD
IMDb: 6.2
114 min

Detektivi veteran Sang-gil dhe policja Eun-jong janë në krye të një çështjeje që duket si vetëvrasje. Sang-gil fillimisht mendon se ishte një aksident, por shenjat e kafshimit të qenve të…

Country:
HD A Taxi Driver (2017) 2017 7.8
A Taxi Driver (2017)
A Taxi Driver (2017)

A Taxi Driver (2017)

Aksion Dramë Histori  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
A Taxi Driver (2017)
HD
IMDb: 7.8
137 min

Bazuar në një ngjarje të vërtetë Revolta për demokraci e qytetit të Guang-Zhusë së Koresë së Veriut parë nga këndvështrimi i gazetarit gjerman Hinzpiter dhe taksistit të tij.

Country:
HD The Age of Shadows (2016) 2016 7.1
The Age of Shadows (2016)
The Age of Shadows (2016)

The Age of Shadows (2016)

Aksion Dramë Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Age of Shadows (2016)
HD
IMDb: 7.1
140 min

Vendosur në fund të viteve 1920, “Koha e Hijeve” ndjek lojën macja dhe miu që shpaloset në mes të një grupi luftëtarësh të rezistencës duke u përpjekur për të sjellë…

Country:
HD The Good, The Bad, The Weird (2008) 2008 7.3
The Good, The Bad, The Weird (2008)
The Good, The Bad, The Weird (2008)

The Good, The Bad, The Weird (2008)

Aksion Aventurë Komedi Western  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Good, The Bad, The Weird (2008)
HD
IMDb: 7.3
130 min

Historia e dy të jashtëligjshmëve dhe një gjuetari shpërblimesh në Mançurinë e 1940 dhe rivaliteti midis tyre për të pasur një hartë thesari ndërkohë që ndiqen nga ushtria japoneze dhe…

Country: