"Song Young-chang"
HDRIP Deliver Us from Evil (2020) 2020 6.7
Deliver Us from Evil (2020)
Deliver Us from Evil (2020)

Deliver Us from Evil (2020)

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Deliver Us from Evil (2020)
HDRIP
IMDb: 6.7
108 min

Një vrasës shkon në Tajlandë për të gjetur një fëmijë e cila është rrëmbyer, atje ai përndiqet nga një burrë, i cili kërkon të hakmerret për vëllanë e vrarë.

Country:
HD Jo Pil-ho: The Dawning Rage (2019) 2019 6.3
Jo Pil-ho: The Dawning Rage (2019)
Jo Pil-ho: The Dawning Rage (2019)

Jo Pil-ho: The Dawning Rage (2019)

Aksion Dramë Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Jo Pil-ho: The Dawning Rage (2019)
HD
IMDb: 6.3
127 min

Historia e një polici të keq që përballet me një shoqëri akoma më të keqe.

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
The Fortress (2017)
HD
IMDb: 6.8
140 min

Në 1636, Dinastia Qing sulmon Joseonin.Mbreti Injo detyrohet të tërhiqet në Fortesën malore të qytetit Namhansanseong.Ata janë të izoluar nga bota jashtë.Ndërkohë që në oborrin mbretëror ka përplasje mes ministrave…

Country:
Thirst (2009)
HD
IMDb: 7.1
134 min

Çmime: 5 çmime të fituara dhe 7 kandidatura! Një eksperiment i dështuar mjekësor kthen një njeri të fesë në vampir…

Country: ,
HD Bluebeard (2017) 2017 6.4
Bluebeard (2017)
Bluebeard (2017)

Bluebeard (2017)

Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Bluebeard (2017)
HD
IMDb: 6.4
117 min

Doktor Sunghon dëgjon rrëfimin për një vrasje nga një fqinj i tij ndërkohë që ishte nën efektin e anestezisë dhe gjithçka ndryshon në jetën e tij.

Country:
Genre: Thriller
HD Duelist (2005) 2005 5.9
Duelist (2005)
Duelist (2005)

Duelist (2005)

Aksion  2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Duelist (2005)
HD
IMDb: 5.9
108 min

Duelisti : Në kohën e dinastisë Joseon, një police e quajtur Namsoon zbulon një operacion mashtrimi jashtë zonës së tyrë të mbulimit. Kriminelët përveç se shpërndajnë monedha false, ata kanë…

Country:
Genre: Aksion
HD The Good, The Bad, The Weird (2008) 2008 7.3
The Good, The Bad, The Weird (2008)
The Good, The Bad, The Weird (2008)

The Good, The Bad, The Weird (2008)

Aksion Aventurë Komedi Western  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Good, The Bad, The Weird (2008)
HD
IMDb: 7.3
130 min

Historia e dy të jashtëligjshmëve dhe një gjuetari shpërblimesh në Mançurinë e 1940 dhe rivaliteti midis tyre për të pasur një hartë thesari ndërkohë që ndiqen nga ushtria japoneze dhe…

Country: