"Sônia Braga"
HD Fatima (2020) 2020 6.4
Fatima (2020)
Fatima (2020)

Fatima (2020)

Dramë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Fatima (2020)
HD
IMDb: 6.4
113 min

Tre barinj të rinj në provincën Fatima, Portugali, raportojnë vizione të Virgjëreshës Shën Marisë, duke frymëzuar besimtarë dhe zyrtarë të zemëruar të Kishës dhe qeverisë, të cilët përpiqen t’i detyrojnë…

Country: ,
HD The Jesus Rolls (2019) 2019 4.3
The Jesus Rolls (2019)
The Jesus Rolls (2019)

The Jesus Rolls (2019)

Dramë Komedi Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
The Jesus Rolls (2019)
HD
IMDb: 4.3
85 min

Një udhëtim plot aventura i një ish-lojtari boulingu, Jezus Quintana pasi del nga burgu dhe takon disa miq të vjetër.

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Krim