"Soon-Tek Oh"
HD Beverly Hills Ninja (1997) 1997 5.5
Beverly Hills Ninja (1997)
Beverly Hills Ninja (1997)

Beverly Hills Ninja (1997)

Aksion Komedi  1997 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Beverly Hills Ninja (1997)
HD
IMDb: 5.5
88 min

Djali i bardhë jetim gjendet nga një fis ninxha, si një foshnje në thesar të braktisur dhe u rrit prej tyre. Haru kurrë nuk u përputh me kulturën e tyre dhe…

Country:
Genre: Aksion, Komedi