"Sophia Lillis"
HD Uncle Frank (2020) 2020 7.2
Uncle Frank (2020)
Uncle Frank (2020)

Uncle Frank (2020)

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Uncle Frank (2020)
HD
IMDb: 7.2
95 min

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Gretel & Hansel (2020) 2020 5.3
Gretel & Hansel (2020)
Gretel & Hansel (2020)

Gretel & Hansel (2020)

Fantazi Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Gretel & Hansel (2020)
HD
IMDb: 5.3
87 min

Shumë kohë më parë në një fshat të largët, një vajzë e re shkon me vëllain e saj të vogël në një pyll të errët, e dëshpëruar për ushqim dhe…

HD It (2017) 2017 7.3
It (2017)
It (2017)

It (2017)

Horror  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
It (2017)
HD
IMDb: 7.3
135 min

Një grup fëmijësh që i tallin bashkohen së bashku kur një demon që ndryshon formë, me pamjen e një klouni, fillon të lëndojë fëmijë.

Country: ,
Genre: Horror
HD Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019) 2019 5.7
Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019)
Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019)

Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019)

Dramë Familjar Komedi Krim Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019)
HD
IMDb: 5.7
89 min

Nancy dhe shoqet e saj nisen të zgjidhin misterin shtëpisë së pushtuar nga fantazmat në rezidencën Twin Elms. A do të mundet ajo t’i japë shpjegim dritave që pluskojnë, zhurmave…

Country: