"Sophia Myles"
HD Transformers: Age of Extinction (2014) 2014 5.6
Transformers: Age of Extinction (2014)
Transformers: Age of Extinction (2014)

Transformers: Age of Extinction (2014)

Aksion Aventurë Sci-fi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Transformers: Age of Extinction (2014)
HD
IMDb: 5.6
165 min

Pas betejës në mes Autobotëve dhe Diseptikonëve që ndryshoj Çikagon, njerëzimi mendon se të gjithë alienët paraqesin kërcënim permanent. Herlod Atinxher, një agjent i CIA-s themelon një njësi që ju…

Country: , ,
HD Outlander (2008) 2008 6.2
Outlander (2008)
Outlander (2008)

Outlander (2008)

Aksion Fantazi Sci-fi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Outlander (2008)
HD
IMDb: 6.2
115 min

Nga rrënojat dalin dy armiq: një ushtar nga një botë tjetër, Keinani dhe një krijesë e etur për gjak e njohur si Muruen. Njeriu dhe përbindëshi kërkojnë të dy hakmarrje…

Country: , ,
Underworld (2003)
HD
IMDb: 7.0
121 min

Selena, një luftëtare e bukur, gjendet në luftën mes vapirëve dhe njerëzve ujqër. Edhe pse ajo rreshtohet me vampirët, ajo bie në dashuri me Majkëllin, një njeri i cili kërkohet…

Country: , , ,
HD The Damned (2013) 2013 5.2
The Damned (2013)
The Damned (2013)

The Damned (2013)

Horror Mister Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
The Damned (2013)
HD
IMDb: 5.2
87 min

Një familje është përfshirë në një aksident dhe gjejnë strehim në një ish-hotel të izoluar, ku aty lirojnë një vajzë mbyllur në bodrum pa e ditur që ajo është një…

Country: