"Sophie Cookson"
HD Greed (2019) 2019 5.6
Greed (2019)
Greed (2019)

Greed (2019)

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Greed (2019)
HD
IMDb: 5.6
104 min

“Lakmia” tregon historinë e miliarderit të vetëpasuruar Sir Richard McCreadie, mbretëria e të cilët është në krizë. Për 30 vjet ai ka dominuar fushën e modës. Por pas një ngjarje…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Ashes in the Snow (2018) 2018 6.6
Ashes in the Snow (2018)
Ashes in the Snow (2018)

Ashes in the Snow (2018)

Dramë Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Ashes in the Snow (2018)
HD
IMDb: 6.6
98 min

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, një artiste 16-vjeçare lituaneze dhe familja e saj dëbohen në Siberi, ndërsa Stalini brutalisht shkatërron rajonin e Balltikut. Jeta në internim i vë ata përballë…

Country:
HD The Crucifixion (2017) 2017 5.1
The Crucifixion (2017)
The Crucifixion (2017)

The Crucifixion (2017)

Horror Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Crucifixion (2017)
HD
IMDb: 5.1
90 min

Kur Nikol njihet me Atë Antonin, fillojnë të ndodhin ngjarje të pashpjegueshme. Të dy fillojnë të besojnë se prifti e ka humbur luftën kundër demonit…

Country: , ,
HD Kingsman: The Secret Service (2014) 2014 7.7
Kingsman: The Secret Service (2014)
Kingsman: The Secret Service (2014)

Kingsman: The Secret Service (2014)

Aksion Aventurë Komedi Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Kingsman: The Secret Service (2014)
HD
IMDb: 7.7
129 min

Filmi tregon historinë e një organizate spiunazhi super sekrete e cila rekruton një fëmijë rruge të pakulturuar por shumë premtues, në një agjensi me një program trajnues konkurues ashtu siç…

Country: ,