"Sophie Dalah"
HD Dead Night (2017) 2017 4.2
Dead Night (2017)
Dead Night (2017)

Dead Night (2017)

Horror  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
Dead Night (2017)
HD
IMDb: 4.2
86 min

Xhejmsi, Kejsi dhe dy fëmijët e tyre adoleshentë shkojnë për një fundjavë në mal. Xhejmsi gjen në mes të dëborës një grua dhe e sjell në shtëpi për ta shpëtuar,…

Country:
Genre: Horror
HD Satanic (2016) 2016 3.6
Satanic (2016)
Satanic (2016)

Satanic (2016)

Horror  2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
Satanic (2016)
HD
IMDb: 3.6
85 min

Katër shokë janë nisur për një udhëtim gjatë pushimeve pranverore. Gjatë rrugës për në Koaçela, do të ndalojnë dy ditë në Los Anxhelos për një xhiro të vendeve ku kanë…

Country:
Genre: Horror