"Sophie Kennedy Clark"
HD Philomena (2013) 2013 7.6
Philomena (2013)
Philomena (2013)

Philomena (2013)

Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Philomena (2013)
HD
IMDb: 7.6
98 min

Ky është një filmi emocionues i frymëzuar nga ngjarje të vërteta dhe këtu përzihet dashuria, humbja, ndarja, dëshira dhe një udhëtim të jashtëzakonshëm. Kur ishte akoma shumë e re Philomena,…

Country: , ,
Genre: Dramë
HD Obey (2018) 2018 5.3
Obey (2018)
Obey (2018)

Obey (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Obey (2018)
HD
IMDb: 5.3
96 min

19-vjeçari Lion kthehet në shtëpi për t’u kujdesur për mamanë e tij të alkoolizuar.I dëshpëruar nga mungesa e edukimit dhe e parave, gjen paqe tek boksi. Takimi me bukuroshen Tuigi…

Country:
Genre: Dramë
HD Nymphomaniac: Vol. I (2013) 2013 6.9
Nymphomaniac: Vol. I (2013)
Nymphomaniac: Vol. I (2013)

Nymphomaniac: Vol. I (2013)

Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Nymphomaniac: Vol. I (2013)
HD
IMDb: 6.9
117 min

KUJDES : FILMI NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE, NUDITET, SKENA GROTESKE, TEMA TË RËNDA! – Një nimfomane i tregon bëmat e…

Genre: Dramë