"Sophie McShera"
Cinderella (2015)
HD
IMDb: 6.9
105 min

Kur babai i saj vdes papritur, Ela e re gjeten veten në mëshirë të njerkës së saj mizore dhe vajzave të saj. Por fati i saj do të ndryshojë pasi…

Country: ,