"Sophie Nélisse"
HD The Kid Detective (2020) 2020 6.8
The Kid Detective (2020)
The Kid Detective (2020)

The Kid Detective (2020)

Dramë Komedi Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Kid Detective (2020)
HD
IMDb: 6.8
100 min

Një fëmijë, që dikur njihej si detektiv, tani 32 vjeç, vazhdon të zgjidhë të njëjtat mistere të parëndësishme. Derisa një kliente naive i sjell çështjen e tij të parë “për…

Country:
HD 47 Meters Down: Uncaged (2019) 2019 5.0
47 Meters Down: Uncaged (2019)
47 Meters Down: Uncaged (2019)

47 Meters Down: Uncaged (2019)

Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
47 Meters Down: Uncaged (2019)
HD
IMDb: 5.0
90 min

Katër vajza adoleshente që zhyten në një qytet të shkatërruar nënujor, shpejt mësojnë se kanë hyrë në territorin e specieve më vdekjeprurëse të peshkaqenëve, në labirintin klaustrofobikë të shpellave të…

Country: ,
Genre: Horror
HD Close (2019) 2019 5.7
Close (2019)
Close (2019)

Close (2019)

Aksion Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Close (2019)
HD
IMDb: 5.7
94 min

Një truprojë dhe ekspert kundër-terrorizmi pranon një punë që të mbrojë një trashëgimtare të re të pasur. Asnjëra palë nuk është e lumtur për marrëveshjen derisa një rrëmbim i dhunshëm…

Country: ,
HD The History of Love (2016) 2016 6.3
The History of Love (2016)
The History of Love (2016)

The History of Love (2016)

Dramë Luftë Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The History of Love (2016)
HD
IMDb: 6.3
134 min

Historia e një libri të humbur prej kohësh i cili rishfaqet në mënyrë të mistershme dhe lidh një burrë të moshuar në kërkim të djalit të tij me një vajzë…

HD Mean Dreams (2016) 2016 6.3
Mean Dreams (2016)
Mean Dreams (2016)

Mean Dreams (2016)

Dramë Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Mean Dreams (2016)
HD
IMDb: 6.3
108 min

“Ëndrra të Këqija” : Një djalë 15-vjeçar vjedh një çantë me para droge dhe ia mbath me vajzën që dashuron. Ndërkohë që babai i saj polic, i dhunshëm dhe i…

Country:
HD The Great Gilly Hopkins (2015) 2015 6.5
The Great Gilly Hopkins (2015)
The Great Gilly Hopkins (2015)

The Great Gilly Hopkins (2015)

Dramë Familjar Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Great Gilly Hopkins (2015)
HD
IMDb: 6.5
99 min

Një 12-vjeçare, e çmendur dhe e zgjuar, e quajtur Xhilli Hopkins e gjen veten sa nga një shtëpi adoptimi në një tjetër, derisa takon Maime Troterin.

Country:
HD The Book Thief (2013) 2013 7.6
The Book Thief (2013)
The Book Thief (2013)

The Book Thief (2013)

Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Book Thief (2013)
HD
IMDb: 7.6
131 min

I bazuar në librin e dashur best-seller, Hajdutja e Librave tregon historinë e një vajze të re të jashtëzakonshme të dërguar për të jetuar me një familje adoptuese në Gjermaninë…

Country: ,
Genre: Dramë
HD Pawn Sacrifice (2014) 2014 7.0
Pawn Sacrifice (2014)
Pawn Sacrifice (2014)

Pawn Sacrifice (2014)

Dramë Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Pawn Sacrifice (2014)
HD
IMDb: 7.0
115 min

E zhvilluar gjatë Luftës së Ftohtë, talenti amerikan i shahut, Bobi Fisher, e gjen veten mes dy superfuqive dhe problemeve të tij ndërsa sfidon Bashkimi Sovjetik.

Country: