"Sophie Okonedo"
HD Wild Rose (2018) 2018 7.2
Wild Rose (2018)
Wild Rose (2018)

Wild Rose (2018)

Dramë Komedi Muzikë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Wild Rose (2018)
HD
IMDb: 7.2
101 min

Një grua e re nga Glasgou, ëndërron të bëhet këngëtare e muzikës kantri në Neshvill, por ajo që i bëhet pengesë është jeta e saj e mbushur me telashe.

Country: , ,
Hellboy (2019)
HD
IMDb: 5.2
120 min

Bazuar në romanin e Mike Mignola-s. Hellboi ndodhet mes dy botëve, botës së të mbinatyrshmëve dhe botës njerëzore. Beteja e tij është kundër një magjistare të lashtë, e cila është…

Christopher Robin (2018)
HD
IMDb: 7.3
104 min

Një njeri familjar punëtor Kristofer Robini, takon shokun e tij të fëmijërisë, Uini Pu, i cili e ndihmon atë të ri gjejë lumturinë e jetës.

Country: ,
Hotel Rwanda (2004) 2004 8.1
Hotel Rwanda (2004)
Hotel Rwanda (2004)

Hotel Rwanda (2004)

Dramë Histori Luftë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Hotel Rwanda (2004)
IMDb: 8.1
121 min

Historia e vërtetë e jetës së Paul Rusesabagina, menaxheri i hoteleve që strehoi mbi një mijë refugjatë gjatë luftës së tyre ndaj ushtrisë së Hutu-së në Ruandë.

Country: , ,
HD Ace Ventura: When Nature Calls (1995) 1995 6.4
Ace Ventura: When Nature Calls (1995)
Ace Ventura: When Nature Calls (1995)

Ace Ventura: When Nature Calls (1995)

Aventurë Komedi Krim  1995 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Ace Ventura: When Nature Calls (1995)
HD
IMDb: 6.4
90 min

Një detektiv i pensjonuar dhe një djalosh Ace Ventura, marri rrugen për të gjetur një simbol për një fisë, në Afrike e largët.

Country:
After Earth (2013)
HD
IMDb: 4.8
100 min

Një mijë vjet pas disa ngjarjeve kataklizmike që e detyruan njerëzimin të arratisej nga Toka, Nova Praim është bërë shtëpia e tyre e re. Gjenerali legjendar Saifer Reixh kthehet nga…

Country:
HD Æon Flux (2005) 2005 5.4
Æon Flux (2005)
Æon Flux (2005)

Æon Flux (2005)

Aksion Sci-fi  2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Æon Flux (2005)
HD
IMDb: 5.4
93 min

Aeon Flux është një vrasëse misterioze që punon për Monikanët, një grup rebelësh që përpiqen të rrëzojnë qeverinë. Kur ajo dërgohet në një mision për ta vrarë Kryetarin, zbulohet një…

Country: , , ,
Genre: Aksion, Sci-fi