"Sophie Quinton"
HD 1905 (2005) 2005 6.2
1905 (2005)
1905 (2005)

1905 (2005)

Dramë Histori  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
1905 (2005)
HD
IMDb: 6.2
105 min

Në kulmin e trazirave politike në Francë midis republikanëve dhe të krishterëve, një mësuese e re dhe një aktivist i ashpër bien në dashuri dhe martohen në një romancë të…

Country:
Genre: Dramë, Histori
HD Nobody Else But You (2011) 2011 6.6
Nobody Else But You (2011)
Nobody Else But You (2011)

Nobody Else But You (2011)

Komedi Krim Mister  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Nobody Else But You (2011)
HD
IMDb: 6.6
102 min

Një novelist heton për vetëvrasjen e dukshme të vajzës që ngjasonte me Merilin Monro, e cila besonte se ishte rimishërimi i yllit legjendar të filmave.

Country:
Genre: Komedi, Krim, Mister