"Sophie Skelton"
HD 211 (2018) 2018 4.4
211 (2018)
211 (2018)

211 (2018)

Aksion Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
211 (2018)
HD
IMDb: 4.4
86 min

Oficeri Majk Çendler dhe një pasagjer i ri civil gjenden të papërgatitur kur fati i vendos ata në linjën e zjarrit. Një grabitje banke po kryhet nga një ekip i…

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Day of the Dead: Bloodline (2017) 2017 3.4
Day of the Dead: Bloodline (2017)
Day of the Dead: Bloodline (2017)

Day of the Dead: Bloodline (2017)

Aksion Horror  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
Day of the Dead: Bloodline (2017)
HD
IMDb: 3.4
90 min

Një grup i vogël i personelit ushtarak dhe disa të mbijetuar banojnë në një bunker nëntokësor ndërsa kërkojnë të gjejnë një kurë në një botë të pushtuar nga zombiet.

Country: ,
Genre: Aksion, Horror