"Sophie Turner"
HD Dark Phoenix (2019) 2019 5.8
Dark Phoenix (2019)
Dark Phoenix (2019)

Dark Phoenix (2019)

Aksion Aventurë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Dark Phoenix (2019)
HD
IMDb: 5.8
113 min

Xhin Grej fillon të zhvillojë një forcë të pabesueshme që e kthejnë atë në një Foniks djallëzor. Tani Burri-X do të duhet të vendosë nëse jeta e një anëtari të…

Country: ,
HD Josie (2018) 2018 5.1
Josie (2018)
Josie (2018)

Josie (2018)

Dramë Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Josie (2018)
HD
IMDb: 5.1
100 min

Henk, një burrë i moshës së mesme që e jeton jetën në hije, ndjen ndryshime në gjendjen e tij kur takohet me një vajzë gjimnazi, të sapo-shpërngulur në lagje. Më…

Country:
HD Time Freak (2018) 2018 5.8
Time Freak (2018)
Time Freak (2018)

Time Freak (2018)

Komedi Romancë Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Time Freak (2018)
HD
IMDb: 5.8
104 min

Stillmeni, një student i apasionuar pas shkencave të fizikës, ndahet nga e dashura e tij, Debi pa pandehur. Zemra e tij e thyer dhe pasioni për shkencën nuk e lënë…

Country:
HD Barely Lethal (2015) 2015 5.4
Barely Lethal (2015)
Barely Lethal (2015)

Barely Lethal (2015)

Aksion Aventurë Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Barely Lethal (2015)
HD
IMDb: 5.4
96 min

Një adoleshente agjente që do një adoleshencë normale shtiret sikur vdes dhe regjistrohet në një gjimnaz periferik. Ajo shumë shpejt mëson se t’I mbijetosh ujërave të trazuar të gjimnazit është…

Country:
Game of Thrones
TMDb: 8.3
60 min

Game of Thrones ( Froni i Shpatave) është një serial televiziv amerikan i zhanrit dramë dhe fantazi, i krijuar për HBO nga David Benioff dhe D. B. Weiss. Është një…

Status: Përfunduar
Another Me (2013)
HD
IMDb: 4.7
86 min

Një adoleshenteje fillon i prishet jeta e saj kur babai i saj sëmuret rendë nga skleroza e shumëfishtë dhe në sytë e saj shfaqet një prani prani misterioze.

Country: ,