"Souleymane Dicko"
HD La Haine (1995) 1995 8.1
La Haine (1995)
La Haine (1995)

La Haine (1995)

Dramë  1995 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
La Haine (1995)
HD
IMDb: 8.1
98 min

Kur një i ri arab arrestohet dhe rrihet keq nga policia, një protestë shpërthen në periferinë famëkeqe të Parisit. Tre nga bashkëmoshatarët e viktimës bredhin vërdallë, ndërsa përpiqen të përmbajnë…

Country:
Genre: Dramë